Balığın ve Eğlencenin Adresi 'Mercan Restoran'

İzmir’in gözde eğlence merkezi ve restoranlarından İnciraltı Mercan, Fasıl-ı Mercan ve Mercan Düğün Bahçeleri, yıllardır değişmeyen kaliteli çizgisi, birbirinden lezzetli ve mevsimine göre çeşitlilik gösteren menüleriyle müşterilerin vazgeçilmez adresleri arasında olmayı başarıyla sürdürüyor.Haftanın 7 günü açık olan balık restoranı ve cuma-cumartesi günleri hizmet veren fasıl bölümüyle faaliyet gösteren işletme, hem deniz ürünleri hem de et çeşitleriyle damak zevkine güvenenleri fazlasıyla memnun ediyor. Balık bölümünde mevsimine göre en az 30 çeşit taze deniz mahsulünün bulunduğunu belirten işletme sahipleri İsmail, Seçkin ve Selçuk Erten kardeşler, amaçlarının mekana gelen müşterilere besin değeri yüksek ve en taze balık çeşitlerini yedirmek olduğunu söylüyor.

Ailelerin rahatlıkla gelebildiği nezih bir ortamı bulunan balık ve fasıl bölümleri, sadece İzmirliler’i değil aynı zamanda İstanbul ve diğer illerden gelen çok sayıda köklü müşterileri ve iş dünyasını da ağırlıyor. Gündüz 11.00’da faaliyete başlayan ve öğle yemekleri de sunulan restoran, gece 01.00’a kadar müşterilerine hizmet vermeye özen gösteriyor.Her cuma ve cumartesi günü 20.15 ile 00.30 saatleri arasında Okan Gürler ve Derya’nın sahnesiyle keyifli gecelere evsahipliği yapan fasıl kısmında hem balık, hem et hem de fiks menü seçeneği bulunuyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mercan restoran, izmir balık restoranları, izmir en iyi restoranlar, izmir en iyi mekanlar, izmir yeme içme, izmirde nerede yemek yemek yemli, gurme restoranlar, izmirin en iyileri, mercan restoran nerededir, mercan restoran izmir