HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YEME & İÇME -- 1 Ağustos 2017

Alaçatı'nın Yükselen Markası Lagada

Magazinizmir
Port Alaçatı’da eşsiz konumu ve muhteşem deniz ürünleriyle sezona damgasını vuran Lagada, lezzet düşkünlerinin vazgeçilmez adresi oldu.

Genç ve başarılı girişimci Emre Kurtbay’ın bu sezon Port Alaçatı'da açtığı balık restoranı Lagada kısa sürede deniz mahsulü düşkünlerinin dikkatini çekmeyi başardı. Port Alaçatı'da muhteşem konumu, günlük deniz ürünleri ve dillere destan ara sıcaklarıyla yoğun ilgi gören Lagada unutulmaz bir Alaçatı deneyimi yaşamınızı sağlıyor. İstanbul’da reklam sektöründe çalışırken henüz 29 yaşında tası tarağı toplayıp Çeşme'ye yerleşen Emre Kurtbay'ın Koz otelleriyle başlayan başarılı girişimcilik hikayesinin son halkası olan Lagada, Kurtbay’ın sihirli dokunuşuyla kısa sürede marka olmayı başardı.

Ara Sıcakları Enfes

Deniz mahsüllerinin her çeşidinin günlük taze olarak servis edildiği Lagada’da spesiyal ara sıcakların oldukça ilgi gördüğünü ifade eden Emre Kurtbay, "Lagada’da mevsimine göre aklınıza gelebilecek her türlü deniz mahsulünü bulmanız mümkün. Bunun yanı sıra spasiyellerimiz oldukça beğeniliyor. Bunlar arasında kadayıfa sarılmış dil balığı ile yaptığımız paçero, patlıcan yatağında hellimli levrek ve bademli lagos öne çıkıyor" dedi. Lagada’da aynı anda 280 kişiyi ağırlayabildiklerinin altını çizen Kurtbay, özel yemekler, davetler ve kutlamalar içi de hizmet verdiklerini vurguladı.

Koz İle Büyüdü

KOZ (Küçük Oteller Zinciri) çatısı altında Koz Marigold, Koz Eren ve Koz Eliba otelleri bulunduğunu hatırlatan Kurtbay, "KOZ otellerinde toplam 106 oda ile hizmet veriyoruz. KOZ hem 'Küçük Oteller Zinciri' hem de 'Kurtbay Oteller Zinciri' anlamına geliyor" diye konuştu.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN