Fulya Demirören
chndkmn
YAZARIN YAZILARI
Onu sevmek , Tedavisi yanıt vermeyen bir kanser hastasının yeniden hayata dönmesi gibiydi..!
İnsanın bazen kendine bile tahammül edemediği günler vardır. Kendi kendine ağır gelir insan aynaya bakmak istemezsiniz..
Bir çok insan mutluluğu hep kendisinin ait olmadığı başka başka yerlerde arar. Ve hep yakınır mutsuz olmaktan. Çok mutsuzum der , bi gün yüzüm gülmedi bir gün mutlu olamadım zaten.
Evlilik, hem kadın hem de erkek için birlikte mutlu olmak adına atılan önemli bir adımdır. Evlilik kısaca BEN’ den BİZ’ e geçiş dönemi olarak da tanımlanabilir. Hayatın bize sunduğu ikramları birlikte paylaşma sanatıdır.
Bu Yazı Anneler Günü Anısına Bütün ANNE'lerimize Armağanım Olsun ! Tüm Annelerimizin ve Anne Adaylarının Anneler Günü Kutlu Olsun..
Hıdrellez denince ilk aklıma gelen şey sokak aralarında, meydanlarda yanan küçük ateşler ve üzerinden atlayan insanlar.. Tabi sadece bu değil, mis kokulu gül ağaçları üzerine asılan dileklerimiz ve evlerimizin balkonlarına mandallardan yaptığımız küçük evler..
Tazeleyin günü bugün , nefesinizi tazeler gibi bir deniz esintisiyle..
Birine en son ne zaman bir iyilik yaptınız bunu hatırlıyor musunuz?
İçimde nedendir bilmem buruk bir duygu sanki kendimi temize çekmek ister gibi bir ruh bürünmüş tüm bedenime. Havayı soluyorum içime derin bir nefes çekerek ama o kadar kirli ki her şey nefesi kesiliyor sanki insanın.
FACEBOOK İLE BAĞLAN