Aylin ŞANSAL
aylinsansal@magazinizmir.com
YAZARIN YAZILARI
Eşinizle çılgınlar gibi kavga etmek ve eğlenmek için yaz harika bir mevsim...
Selfie'den nefret etmeden önce konuşulması gereken bir kaç husus var..
Kimimiz için harika bir bir duygu güneşi hissetmek, kimisine ise şuan tam bir işkence... Maalesef kış mevsiminin bize hediye ettiği o muhteşem göbeğimiz ve fazladan aldığımız kilolar yaz ayımızı mahfetmeye çalışıyor. Buna izin vermemek gerekli değil mi?
Bu aralar çok fazla realist dediğimiz kavramda reklam yayınlanıyor. Bende bu konuyla ilgili bir analizde bulunmak istedim. Yayınlanan TV reklamlarından tutun, çoğu kampanya artık realist bir reklam anlayışı güdüyor. Ya da olayı en samimi yerinden yakalayıp öyle pazarlıyor ürünü/hizmeti müşteriye.
Biz kadınlar oje konusunda bazen çok hassas olabiliyoruz. Kıyafetimize ve ruh halimize göre oje sürmeyi çok seviyoruz çünkü. Bende o hassas olan kadınlardan biriyim.
Bazen bahane ararız, bazen durumu çaktırmamak için uğraşırız. Bunları yaparken neler dediğimizi araştırdım bende. İlginç ama bir o kadar eğlenceli bir yazı çıktı ortaya.
İzmir işte, her şeyi ile kolayca sevilebilen şehir İzmir...
Güneş yüzünü gösterdikçe kalbimiz ritim değiştirmek için can atıyor. Gelin biraz hayata karşı yumuşak olalım ve kalbimizi dinleyelim...
"Anne" kavramı ne kadar anlatılır bilinmez ama Anneler Günü yaklaşırken, yüreğimizde yer alan "Anne" sevgisini anlatmak istedim..
2 yıldır İzmir'i yaşayan birinin gözünden İzmir...
Instagram'ın ne kadar üye kaybettiği söylense de Instagram Fotoğrafçılarının başarıları göz kamaştırıyor ve fotoğraf sanatına olan ilgiyi artırıyor.
Ülkemizde ismi yaklaşık bir sene önce duyulan Mobbing(psikolojik baskı), neredeyse her iki insandan birinin başına geliyor. Oran bu kadar fazlayken hala insanlar mobbing kurbanı olduğundan habersiz bir şekilde çalışmaya ve tepkisiz kalmaya devam ediyor.
FACEBOOK İLE BAĞLAN