Magazin İzmir
Esra Ağar

Astrolog

Astroloji | 06.03.2019
Hayatınızın her alanında sosyal ve aktif olacağınız günlerin sizleri beklediği haziran ayına girmiş bulunmaktasınız.   Yönetici gezegeniniz olan merkür'ün 2-12 Haziran arası burcunuda ilerlemesiyle  yolculuklar, görüşmeler ve eğitim konuları hayatınızda daha çok ön planda olacaktır. Bu süreç içerisinde iletişiminizle ve ikna kabiliyetinizle insanl..
Astroloji | 06.03.2019
Sevgili Aslan'lar,  2017 yılında Aslan- Kova aksında başlayan tutulma serisinin devamı niteliğinde 11 Ağustos tarihinde Aslan Burcu'nda kısmi bir Güneş tutulması yaşayacağız bu ay içerisinde. 18 derece 42 dakika Aslan Burcu'nda yaşanacak olan kısmi Güneş tutulması Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burçlarında 14 - 24 derece aralığında kişisel gezegenlere sahip tüm burçların fa..
Astroloji | 18.03.2019
Güneş'in birinci evinize girmesiyle, 23 Ağustos itibariyle dış görünümünüzde, sosyal kimliğinizde, kendinizi dış dünyaya ifade edişinizde olumlu yönde değişimler meydana gelecektir. Böylece, başkaları üzerinde bıraktığınız kişisel etki ile sosyal ortamların aranan kişisi olma şansınız da yükselecektir. 9 Eylül tarihine kadar kişisel gelirleriniz alanında iler..
Astroloji | 19.03.2019
Sevgili Terazi Burçları, Ekim ayına 1,5 yılda bir yaşanan önemli bir gök yüzü olayı olarak kabul ettiğimiz Venüs gezegeninin sırasıyla Akrep ve Terazi Burçlarında geri hareketi ile giriş yapıyoruz. Tüm burçlar tarafından etkisi güçlü bir şekilde hissedilecek olan Venüs gezegeninin gerileme hareketinin üstümüzde yaratacağı etkiyi kısaca anlat..
Astroloji | 20.03.2019
Hassas, duygusal, ailesine düşkün ve en önemlisi de derin ve içten seven bir ruhunuz varsa evet, siz tam bir Yengeç burcusunuz! Yaz mevsiminin ikinci ayına girdiğimiz bu dönemde, siz Yengeç'leri neler bekliyor kısaca anlatarak, burcunuzu size tüm yönleriyle tanıtacağım. Temmuz ayı bu yıl 2018 yılının ikinci tutulma serisini başlatarak hayatımızda önemli bir yere sahip o..
Astroloji | 25.03.2019
Sevgili Akrep'ler, 5 Ekim'de etkisini göstermeye başlamış olan Venüs gezegeninin gerileme hareketi 16 Kasım tarihinde son buluyor. 16 Kasım tarihine kadar ikili ilişkilerinizi, maddi gelirlerinizi tekrardan gözden geçirmeniz gerekecek. Bu süreç yeni ilişkiler kurmak veya var olan ilişkinizi bir üst seviyeye çıkarmayı planlamak yerine, bir süre durup halihazırdaki ilişkinizde ..
Astroloji | 26.03.2019
Sevgili Yay'lar, 2018'in son Ay'ı olan Aralık Ayı'nı siz Yay Burç'ları ile tamamlıyoruz. 8 Kasım tarihinde Jüpiter gezegeni sizin burcunuza geçiş yaptığı için ortalama olarak bir yıl boyunca size beklenmedik yerlerden güzel şanslar getirerek, hayatınızda kolaylıklar sağlayacak. Genişlemeyi, bolluğu, zenginliği anlatan Jüpiter gezegeni Yay Burcu'nda en güç..
Astroloji | 02.04.2019
Sevgili Yay'lar, 2018'in son Ay'ı olan Aralık Ayı'nı siz Yay Burç'ları ile tamamlıyoruz. 8 Kasım tarihinde Jüpiter gezegeni sizin burcunuza geçiş yaptığı için ortalama olarak bir yıl boyunca size beklenmedik yerlerden güzel şanslar getirerek, hayatınızda kolaylıklar sağlayacak. Genişlemeyi, bolluğu, zenginliği anlatan Jüpiter gezegeni Yay Burcu'nda en güç..
Astroloji | 02.04.2019
Merhabalar Sevgili Oğlak Burç'ları, ne şanslısınız ki yeni bir yıla girmemizle birlikte hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız dönüm noktası da gelmiş olarak görünüyor. 2019 yılı içerisinde kendinizi daha iyi tanıyacak ve  kendi kurallarınızı oluşturacaksınız. Gökyüzünün öğretici gezegeni olarak tanıdığımız Satürn gezegeninin ortalama ..
Astroloji | 03.04.2019
Merhaba Sevgili Kova Burç'ları, son birkaç yıldır Aslan-Kova aksında gerçekleşen tutulma serileri sizleri ikili ilişkiler, sosyal statünüz, yakın dostluklarınız anlamında oldukça etkilemişti. 2019 yılından itibaren artık rahat bir nefes alabilirsiniz çünkü tutulma etkisi olmadan 4 Şubat tarihinde bir Yeniay'ı burcunuzda karşılayacak olacaksınız. Bu Yeniay'ın e..
Astroloji | 08.05.2019
Merhaba Sevgili Koç  Burç'ları, Nisan ayına girmemizle birlikte 5 Nisan tarihinde meydana gelecek olan Yeniay'ın etkisiyle kendinizi çok daha enerjik hissetmeye başlayacaksınız. Daha önce de yazılarımda belirtmiş olduğum gibi Yeni ay'ın etkileri hayatımıza 4 gün öncesi ve 4 gün sonrası olarak etki eder. O nedenle Nisan ayının ilk haftasında burcunuzda oluşacak olan Yenia..
Astroloji | 13.05.2019
Sakin görünüşlü, huzurlu bir yasam sürmeyi seven, lezzetli yiyecekler tatmaktan ve müzik dinlemekten zevk alan, çalışkan, güzelliğe ve rahatlığına düşkün bir ruhunuz varsa evet siz tam bir Boğa burcusunuz! Bahar mevsiminin son ayini Zodyak’ın en kararlı ve sabit burcu olan Boğa burcu ile kapatıp yaza merhaba demeden önce Mayıs ayında siz Boğa Burç’larını..
Astroloji | 05.07.2019
Merhaba sevgili Yengeç burçları,  Sizi dönüştürecek, farklı duyguları tatmanızı sağlayacak, hayatınızda birçok konuda büyük etkiler yaratacak olan Temmuz ayına girmek üzeresiniz. Çünkü 2019 yılında tüm burçlar için çok önemli gelişmelere yol açacak olan Güneş ve Ay tutulmaları bu ay içerisinde gerçekle..
FACEBOOK İLE BAĞLAN