Yüksek Sadakat, 20 Eylül'de İzmir'de!

Türk rock müziğinin sevilen isimlerinden Yüksek Sadakat, 20 Eylül’de Kültürpark Açıkhava Tiyatrosunda İzmirli hayranlarıyla buluşacak. Grup en güzel şarkılarını İzmirliler için seslendirecek.İlk olarak 1997 yılında Filinta adıyla kurulan grup, 2004 yılında ise Yüksek Sadakat olarak ismini değiştirdi. Grubun temelleri şarkı yazarı ve bas gitarist Kutlu Özmakinacı tarafından atıldı.
Grubun ilk vokalisti Cemil Demirbakan oldu.

Fakat ilk albümün ardından Cemil Demirbakan'ın gruptan ayrılmasıyla vokalist olarak yerine Kenan Vural geçti. Grubun 2 ve 3. albümünün ardından grup, Eylül 2012'de Kenan Vural'la da yollarını ayırdı.

Son olarak solo kariyeri ile çeşitli projelerde yer alan Selçuk Sami Cingi ile 4. albüm için çalışmalara başlandı. Son kadro olarak, vokalde Selçuk Sami Cingi, gitarda Serkan Özgen, bas gitarda Kutlu Özmakinacı, tuşlu çalgılarda Uğur Onatkut ve davulda Alpay Şalt bulunmaktadır.

Yüksek Sadakat Konseri

20 Eylül 2013 – 21:00

Yer: Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu – İzmir

Biletler Biletixde

Bilet Fiyatları : 1. Kategori - 30.00 TL

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER yüksek sadakat hakkında, yüksek sadakat grubu, yüksek sadakat konserleri, izmir konserler, izmir 2013 konserleri, izmir 2013 etkinlikler