Yılbaşı Hediyeniz Karaca Home'dan

Karaca Home' un ev tekstili ve aksesuar koleksiyonlarından seçeceğiniz birbirinden güzel ürünler yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz hediyelere dönüşüyor.Yılbaşı yaklaşırken, sevdiklerimizi yeni yıla nasıl mutlu adım attıracağımızı düşünme zamanı geldi çattı. İşte Karaca Home ev tekstili ve yeni aksesuar koleksiyonu tam zamanında imdadınıza yetişiyor. Karaca Home' un birbirinden güzel ve şık nevresim takımları, yatak örtüleri, battaniyeleri ile en yeni grubu aksesuar koleksiyonu binbir çeşit ürünü ile yılbaşı hediye seçiminizi kolaylaştırıyor.

Karaca Home' un oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Aksesuar Koleksiyonunda yok yok. Koleksiyon ayna, askılık, tepsi, şişe ve kutuların yanı sıra biblo, çerçeve, çiçek, dantel servisler, kafesler, kokulu keseler, masa saati, mumluk, peçetelik, saksı sepet, abajur, supla, şamdan, şekerlik, takı askısı ve vazodan oluşuyor. Karaca Home, sade, dingin ve şık ürünleri ile dikkat çeken aksesuarlar metalik, cam ve ahşap ürünler ile senenin aksesuar modasını sizlerle buluşturuyor. 

Bu yıl sevdiklerinize bir ömür sizleri hatırlatacak hediyeler verin ve Karaca Home ile kalıcı izler bırakın... 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER karaca home, yeni yıl hediyeleri, 2014 yeni yıl hediyeleri, yılbaşı için ne alabilirim, yeni yılda alınabilecek hediyeler, 2014 karaca home tasarımları, karaca home hakkında, yeni yıl için neler alınabilir, izmirde yılbaşı, izmir yılbaşı etkinlikleri, 2014 yılbaşı, 2014 yılbaşı programları, 2014 yılbaşı ünlüler, izmir 2014, izmir yılbaşı, yılbaşı süprizleri, yeni yıl süprizleri, izmirde yeni yıl, yeniyıl kutlamaları, yeni yıl 2014, 2014 yılbaşı haberleri