HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 20 Haziran 2018

Yeni İnci Düğün Sezonuna Damgasını Vuruyor

Magazinizmir
Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte evlilik hazırlığı yapan çiftlerin imdadına Yeni İnci çeyiz sandığı yetişiyor. 1964’ten beri iç giyimin öncüsü olan Yeni İnci, yepyeni koleksiyonlarıyla düğün alışverişlerinin bu sezonda vazgeçilmezi olacak.

Evlenecek çiftlerin en mutlu zamanlarında onların heyecanına ortak olan Yeni İnci en trend tasarımlarıyla çeyizlerin tamamlayıcısı oluyor. İç çamaşırı tasarımlarıyla moda tutkunu kadınların ihtiyaçlarını karşılayan, onlara şıklık ve iç güzelliği katan Yeni İnci, gelin ve damatları unutmuyor ve en özel günlerinde yanlarında oluyor.

Gelinlere hitap eden parçaların yanında damatlara da en şık en kullanışlı ve maskülen iç giyimi sunan Yeni İnci, bu sezon da çiftlerin tercihi oluyor. Gelin bohçaları Yeni İnci ürünleriyle iyice kıymete biniyor. Yeni İnci'nin geniş koleksiyonunda yer alan pijama-gecelik-sabahlık takımları, sütyen-külot takımları, ince çoraplar, jartiyer ve büstiyerler, gelin adayları için mutlulukla hazırlanan sandıklara giriyor.

Özel bir gelin koleksiyonu hazırlayan Yeni İnci, çarpıcı iç çamaşırı takımları ve her gelinin üzerinde taşımak isteyeceği Bride yazılı sabahlıklar ile gelinlerin kendilerini gerçek bir yıldız gibi hissetmesine yardımcı oluyor. Dantelin seksapelini, satenin göz kamaştırıcılığını yansıtan modeller sizi en unutulmaz gününüze hazırlıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN