Ver Elini 1. Lig!

İzmir Üniversitesi desteği ile çıktığı deplasman maçında Buca Engelliler karşısında ezici bir üstünlük sağlayan Karşıyaka Engelliler Spor Kulübü (KES) Basketbol Takımı, 1. Lige yükselme maçlarına katılma hakkını garantiledi.Sahada Metin Bedir, Zafer Aktan, Ozan Kök, Tuna Tikveşli, Uğur Çelik, Koray Cömert, Sinan Demirtaş, Talha Türker, Ali Nebi Ünlü, Yüksel Ceylan, Mustafa Acar ve Şefik Kuzey kadrosuyla yer alan KES, hava atışından itibaren ağırlığını koyarak güzel savunma ve akıllı hücumlarla rakibiyle kafa kafaya zorlu bir mücadeleye girdi. Tüm periyodları önde kapatarak mücadeleden 62-34’lük galibiyet ile ayrılan KES ligin son maçında, yenilgisiz lider olan Bağcılar takımına karşı 03 Mayıs 2014 Cumartesi günü saat 17.00’de İzmir Halkapınar Kapalı Spor Salonunda sahaya çıkacak.

Başkan Osman Ertöz, Coach Cezmi Özcan ve Coach Yardımcısı Erdal Denizaslanı’nın taktik ve direktifleri ile mücadele verecek takımın tek hedefi, Bağcılar karşısında da alacakları galibiyet ile 1. Lig yolunda engel bırakmamak.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER metin bedir, zafer aktan, uğur çelik, koray cömert, sinan demirtaş, talha türker, cezmi özcan, osman ertöz, mustafa acar, Karşıyaka Engelliler Spor Kulübü,KES) Basketbol Takımı, magazin izmir