Venüs'ün Burçlara Etkisi

Venüs'ün İkizler burcunda yer aldığı şu dönemlerde burcunuzun önemli tarihlerini bir yere not edin.Koç 

Sevgili Koçlar 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında etkili olacak Venüs-İkizler burcu seyrinin etkilerini, ay içindeki görünümleri çerçevesinde ele alacağım. 13 ve 20 Mayıs günlerinde, Bu tarihte parasal konular ve özel veya iş ortaklığınızla ilgili meseleler üzerinde çok dikkatli bir şekilde durulmasında yarar var.

Aldığımıza verdiğimize, konuştuğumuza, ilişkide bulunduğumuz insanlara dikkat edelim. Doğrusunu, eğrisini, iyice ölçüp biçelim. Eğer ilişki ve iş ortaklığı konularında iki seçenekle karşılaşırsak aceleci davranmayalım. İyice araştıralım, soruşturalım. Çevremizle olan ilişkimize de özen gösterelim. Eğitim, yolculuklar, girişimlerimizde gerçekçi olalım.

18 Mayıs tarihinde kendinizi gayet başarılı ve bir şekilde ifade ederek hedefinize varabilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkaran bu görünüm, en kısa yoldan amacınıza ulaşmanız için sizi destekleyicidir. 25 ve 28 Mayıs tarihlerinde enerjiler oldukça hızlandırıcı, aktif hale getiricidir. Yakın çevrenizde değişimler, bir başka yere yerleşim, yolculuklar, görüşmeler, yeni insanlarla tanışma, iletişimde bulunma, çabuk karar verme ve uygulamaya koyma anlamında sizi harekete geçiricidir. 

Boğa

Sevgili Boğalar 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında Venüs, İkizler burcunda seyredecek. Bu dönemi, ay içindeki önemli tarihler çerçevesinde ele alarak, durumu daha iyi anlayabiliriz. 13 ve 20 Mayıs tarihlerinde, iş hayatımız, parasal konular, kişisel kararlarımızın bilinçli bir şekilde ele alınmasında yarar var. Eğer bir iş görüşmesinde bulunacaksak karşımızdaki kişileri iyi tanıyalım. Kazanç-Kayıp anlamında akıllı olmakta, dağılmamakta yarar var. Bütçemizi aşan harcamalardan uzak duralım.

18 Mayıs tarihinde para konusunda iki yönlü düşünmenize neden olabilir. Bazen fazla gergin, kimi zaman da aşırı rahatsınızdır. Bunun nedeni, biraz da önünüzdeki seçeneklerin veya işlerin yoğunluğundandır. Çabucak plan yapmanız, hemen uygulama isteğiniz yüksek olabilir. Ancak ben alacak verecek konularında bilinçli düşünmenizden yanayım. 25 ve 28 Mayıs tarihlerindeki görünümler, maddi konularda sizi harekete geçirici, görüşmelerde bulunmanızı, uyanık davranmanızı, bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Parasal konularda iki ayrı işten, uğraşıdan elinize para geçebilir. Ancak ortaklaşa bir iş yapıyorsanız veya bir yatırımda bulunmayı, borç almayı düşünüyorsanız iyi düşününüz. Hani deriz ya hep, bir lokma aşım kaygısız başım diye. Aynen öyle.

İkizler

Sevgili İkizler 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Venüs dönemini, önemli görünüm tarihleriyle ele alacağım. Böylece sürecin etkilerini geniş manada anlayabilir, ona göre hareket edebiliriz. 13 ve 20 Mayıs tarihlerindeki görünümler, ilişkinizi ilgilendiren konularda ve kişisel anlamda ve mesleki konularda görüştüğümüz insanlara, bize sunulan tekliflere dikkat etmenizi gerektiriyor. Sözleşmesiz çalışmayalım. Aşk hayatımızla ilgili meselelerde maceracı düşünmeyelim. Akıllı hareket etmemizde yarar var.

18 Mayıs tarihinde gayet akıllı ve aktif bir biçimde kendinizi dile getirişinizin işaretçisidir. Hedefinize uygun kişilerle görüşmelerde bulunabilir, orijinal buluşlarınızla ilgi odağı olabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurabilmeniz kolaylaşır. Seyahat veya önemli bir değişimle ilgili konular üzerinde konuşabilirsiniz. 25 ve 28 Mayıs tarihlerinde burcunuz üzerinde etkili olan enerjiler, hızlı verilen kararları, aktiviteleri, ilişkileri ve fikir alışverişinde bulunmanızı sağlıyor. Uygulanabilen, çok fazla düşündürmeyen, zaman almayan her şey ilgimizi çekebilir. Bu tutulma ilişki, iş ortaklığı konularında verilecek yeni kararların işaretçisidir. Bir ilişkinin başlaması veya devam eden ilişkinizle hayatınızda önemli bir adım atılmasını sağlayabilir. Değişimi işaret eden enerjinizi, akıllıca yönlendirmeniz halinde başarılı olabilirsiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında etkili olacak Venüs-İkizler burcu seyrini, ay içindeki görünümleri doğrultusunda, tarihsel olarak ele alacağım. Böylelikle dönemi daha iyi anlamamız mümkündür. 13 ve 20 Mayıs tarihlerinde, kişisel kaygılarınızı aşabilmek için öncelikle mantığınızı ön planda tutmamızda yarar var. Yerleşim, ilişki, ailevi, arkadaşlıklar, hedefimiz, sosyal hayatımızı ilgilendiren meseleleri iç dünyamızda ölçüp biçelim. Bilmediğimiz yollara, tanımadığımız insanlara ve hepsinden önemlisi, dağılmamaya dikkat edelim. Endişelenmek nasıl yanlışsa, hayallere kapılıp gerçekleri görmezden gelmek de o denli yanlış olur. İyice düşünelim, taşınalım. Özellikle gizli saklı fakat bir o kadar çekici gelen insanlara, düşüncelere kapılmayalım.

18 Mayıs tarihinde, kariyer anlamında iki ayrı hedef belirlemeniz ve bunlardan hangisini tam olarak seçmeniz gerektiğini tespit etmekte zorlanmanız olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı, aşırı yorgunluk ve yoğunluktan kaçma arzunuzun göstergesidir. İşlerinizi farklı yöntemlerle çabucak bitirme ihtiyacınız fazlasıyla yüksektir. Beklenmedik sürprizler bazen yolunuza engel koyabilir. 25 ve 28 Mayıs tarihlerindeki enerjiler hem ilişki hem çevre hem de maddi durumunuzla ilgili meseleler üzerinde iç gözlemde bulunularak uygun çözümlere ulaşılmasında yardımcıdır. Huzursuzluk ve gereksiz kaygılardan uzak durulduğu takdirde gayet başarılı kararlar alınabilir. İş ortamınız, sağlığınız ve ilişkilerinizde ön yargısız davranmanızda yarar var.

Aslan

Sevgili Aslanlar 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında Venüs, İkizler burcunda seyredecek ve gökyüzündeki diğer gezegenlerle önemli görünümler oluşturacak. Ben yorumunuzu bu görünümlerin etkili olduğu tarihlere göre ele alacağım. 13 ve 20 Mayıs tarihlerinde, sosyal ilişkilerimiz bir hayli aktif ve bağlantı kurduğumuz insanlarla alışveriş içinde olacağız. Ancak, burada dikkat edilecek nokta, kimlerle işbirliği yapıyoruz ve kimlerle ilişkimiz var. Bunlara dikkat edelim. Mesleki, parasal, çevresel ilişkiler ve her türlü alım satım gibi konularda analizde bulunalım. Farklı insanlarla tanışabiliriz. Bu kişiler bizi etkileyebilir. Böyle hallerde karşımızdaki insanı iyice tanıyana kadar kendimize zaman tanıyalım. Fırsatlar karşımıza çıktığında, bunun bize ne gibi etkisi olabilir diyerek inceleyelim.


18 Mayıs tarihinde gayet hoş ve sürpriz gelişmelerin işaretçisidir. İletişim veya birileri aracılığıyla tanışacağınız kişi sizin için gayet etkileyici olabilir. Bazılarınız için bu enerjinin anlamı, hedef olarak belirlediğiniz bir konuda yaşanacak olumlu gelişmelerin habercisidir. Bu gelişme kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. 25 ve 28 Mayıs tarihlerinde ilerisi adına yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunabilir, kendinize bir yol çizebilirsiniz. İletişimin her alanında aktif günler yaşanacaktır. Uzun vadeli olmasından ziyade hemen uygulanabilir işlere, gelişmelere daha fazla itibar edebilirsiniz. Yeni insanlar, yeni çevre, ilişkiler bir hayli ön planda. Mantıklı düşünülmesi, olaylara tarafsız bir şekilde bakılması, yargılamalardan kaçınılmasında yarar görüyorum. Attığınız adımın verdiğiniz kararların sağlam olmasına mutlaka özen göstermeyi ihmal etmeyiniz.

Başak

Sevgili Başaklar 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında Venüs-İkizler burcunda transit yapacak. Bu geçişin, burçlar üzerindeki etkilerini, diğer burçlarda olduğu gibi önemli tarih aralıkları şeklinde izah edeceğim. Tarihler aynı. Ancak hepimizin farklı yaşam alanları ve konularında etkili. 13 ve 20 Mayıs tarihlerinde, mesleki ilişkilerimiz, görüşmelerimiz, yenilikler ve maddi konularda mutlaka iyi düşünmemiz gerekiyor. Ayrıca özel ilişkilerde karşımıza çıkan kişinin kim olduğunu iyice gözden geçirmemizde yarar var. İş hayatında sorumluluklarımız, ilişkilerde hayal kırıklığı yaratabilecek durumlara karşı gözümüz açık olsun. Ticari, eğitim, yolculuk, bilgilenme anlamında kimlerle ilişki kurduğumuzu bilelim. Güven olgusunu gözetelim.


18 Mayıs tarihinde hırsla öne çıkarmak ve liderliğinizi göstermek ihtiyacı duyarsınız. Başkalarının ayağınıza bir çalı gibi dolanmaması için çok güçlü olmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu görünüm, yüreği sıkılan ve bunu gidermek için çıkış yolları arayan kişinin göstergesidir. 25 ve 28 Mayıs günlerinde iş hayatınızı ilgilendiren konularda yeni değişimler, hızlılık, hareketlilik, aktivite bir hayli yoğun. Bazılarınız yeni bir işe girerken, kimileri işini değiştirebilir. İletişim, haberleşmeyle alakalı, sözelliğin, ilişkilerin ön planda olduğu bir alanda görev alabilirsiniz. işiniz gereği bir çok insanla temasta bulunabilirsiniz. Ev yaşamınız, ailevi konularda ise önyargılı davranmayınız.

Terazi

Sevgili Teraziler 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasındaki Venüs-İkizler burcu seyrini, tüm burçlar için etkili olacak önemli görünüm tarihleri çerçevesinde ele alacağım. Sizler de ajandanıza bu tarihleri işaretleyerek, etkilere göre ilerleyebilirsiniz. 13 ve 20 Mayıs günlerindeki enerjiler, yolculuklar kişisel amaçlı, iş veya girişimlerimiz yönünde gerçekleşebilir. Yeni biriyle tanışabiliriz-İlişkimizdeki sorunlardan uzak durabiliriz-İş birliğinde bulunabiliriz-bir görüşme için uzaklara gidebiliriz gibi bir çok gelişmeye açık bir gündür. Ancak, aklımızı karıştıran, bir anda bizi etkisi altına alan, platonik tarzda gelişen aşklara dikkat etmek gerekiyor. Gözümüzü boyayana değil, güvenimizi kazanana bakmak gerekiyor.

18 Mayıs tarihinde, iş ortağınız veya partnerinizle farklı ve sıra dışı konular üzerinde yapacağınız görüşmelerin işaretçisi olabilir. Eğer ilişkiniz yoksa, karşınıza aniden birinin çıkmasını arzularsınız. İçinizden bir ses, - Maceraya açık ol, sonu var mı yok mu diye düşünmeyi boş ver diyerek sizi ateşleyebilir. Hatta bazılarınız ilginç ve oldukça hızlı bir biçimde biriyle tanışabilirsiniz. 25 ve 28 Mayıs tarihlerinde enerjiler bir hayli aktif olacağından yolculuklar, görüşmeler, değişik konulara merak duyma, eğitim, iş, akademik anlamda kararlar alabilirsiniz. Heyecanlı olan, sizi keyiflendiren, eğlendiren alanlarda bulunmaktan hoşlanırsınız. Bu tarihlerde insan öyle çok fazla düşünmek, incelemede bulunmak istemez. Hemen adım atmak, uygulamak ister. Yeni birisiyle tanışmak, yeni bir yere yerleşmek, tayin olmak mümkündür. Eğer kararı verecek siz iseniz, değişimden yana düşünürsünüz. Yeter ki bir hareketlilik olsun. Yakın çevrenizle alakalı konularda ise, abartılı, tarafsız düşünmekten uzak, benim bildiğim doğru tarzda hareket edebilirsiniz. Buna dikkat ediniz.

Akrep

Sevgili Akrepler 9 Mayıs saat 18:03 -3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Süreci, Venüsün etkili görünümleri çerçevesinde ele alarak sizlere izah edeceğim. 13 ve 20 Mayıs günlerinde, ortaklık ilişkilerinde finansal konuların açık ve dürüst bir şekilde olmasına dikkat edelim. Aşk hayatımız, cinsel yaşamımız, kısaca ilişkimizde sorumluluktan kaçan, sadece konuşup ortaya bir şey koyamayan partnerlere dikkat edelim. Eğer ilişkimiz yoksa, bu devrede karşımıza çıkan kişilerin niyetini anlamaya çalışalım. Kafamız uyuyor, cinsel açıdan tatmin ediyor diye, yanlış bir ilişkinin kurbanı olmayalım. Kandırılmamak için, aklımızı başımıza toplayalım. Kaynaklarımızı, maddi ve ilişki anlamındaki her türlü durumu aklı başında mantıklı bir şekilde değerlendirme altına alalım. Hiç kimsenin aklımızı karıştırmasına izin vermeyelim. Hakkımızı yedirmeyelim.

18 Mayıs tarihinde maddiyat ve iş ile alakalı mevzularda kötü sürprizlerden uzak durma arzunuzun bir ifadesidir. Kafanız karışıksa, benim tavsiyem bu saatte ani kararlar vermeyiniz. Durumları iyice inceleyiniz. Yeni gelişmeler ve değişimler söz konusu olursa, bunun size olan artı ve eksilerini mutlaka hesaba katınız. 25 ve 28 Mayıs tarihlerinde zihninizi arındırıcı, her türlü ilişkide, paylaşımda dağılmadan önünüzdeki durumu net olarak kavrayıcı tarzda hareket etmek gerekiyor. Enerjiniz gayet yoğun. Akıllı ve mantıklı bir şekilde düşünüldüğünde kimlerle ne gibi ilişkide bulunmalı, nasıl bir iş birliği yapmalı, durumumuz nedir diyerek görebilir, maddi ve özel sorunlarınızı aşabilirsiniz. Ay Tutulmasını da göz önüne alırsak para kazanmak, yeteneklerinizi değerlendirmek anlamında kararlılık gerekiyor. Dengeli bir bütçe, fuzuli harcamalardan uzak durmak ve ayaklarınızın üzerinde durabilmek için gayret göstermelisiniz.;

Yay

Sevgili Yaylar 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında İkizler burcunda seyrini sürdürecek Venüs dönemini, önemli görünüm tarihleri şeklinde ele alacağım. İlk görünüm 13 ve 20 Mayıs tarihlerindeki görünümler, ilişkinizi ilgilendiren konularda bir yandan yeniliklere açığız diğer yandan ruhsal anlamda kafamızı bozabilecek gelişmelerden uzak durmamız gerekiyor. İkisi birbirinden farklı olan bu hallerle baş edebilmek kolay değil. Eğer ev içinde, ilişkimizde, iş hayatımızda, ortaklığımızda, hedeflerimizde kafamızı karıştıran durumlar varsa, ben derim ki, dağılmadan kendi kendinizin farkında olarak hareket ediniz. Özellikle sorunları abartmak kadar ne yaptığını bilmiyor olmak da yanlıştır. Tanıştığınız kişiye, hayatınızda olan insana iyice bakınız. Güven vermeyen, soru işaretleri uyandıran, karmaşık olan, hayatınızı bir anda değiştirebilen kişilere, durumlara karşı gözünüzü dört açınız.


18 Mayıs tarihinde ilişkimizle alakalı konularda kafamızı bir parça karıştırıyor. Eşimizin bize karşı daha iki yönlü ve duygusuz bir şekilde yanaşmasını istemiyoruz. Güzel gelişmelere ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Bir kısmımız bu etki altında yeni biriyle tanışma olanağı yakalarken, kimimiz bir çocuğun varlığı ile, evliliğimizin oldukça büyük bir değişime uğrayacağını sanabiliriz. Bazı Yaylar ise bu görünüm altında sürpriz bir haberle kendini farklı bir dünyada hissedebilir. 25 ve 28 Mayıs tarihleri gayet önemli. Çünkü hem burcunuz üzerinde son kez gerçekleşecek bir Ay Tutulması hem de karşıt burcunuzda etkinlik söz konusu. İlişki hayatınız, iş ortaklığınız, kariyerinizle ilgili görüşmeler, yolculuklar, tanışmalar, arkadaşlıklar, coşkunluk ön planda. Bilinçli düşünmekte yarar var. Mantığınız, duygularınızın etkisi altında kalmadan hareket etmeliyiz. Hangi konuda olursa olsun karar vermeden önce iyice düşünün. Heveslilik tamam, ama hayati bir konu veya durum söz konusu olursa dikkatlice gözlemde bulunmamız yararlıdır.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında Venüs-İkizler seyir etkinliği altındayız. Bu ay içinde 13 ve 20 Mayıs tarihlerindeki görünümler, başta iş ilişkileri, çevremizdeki insanlarla olan temasımız, aşk hayatımız, kariyerimizle ilgili konularda fedakarlık sınırımızı zorlayabilecek durumlara karşı, dikkatli olmamızı gerektirecek. Bir yandan işlerimizi yapayım derken diğer taraftan işinize mani olan kişilerin lafı sözü kafanızı karıştırabilir. Onlar sorunlarını anlatır, çare bulmanızı söyler. Siz kendi işinize bakmaya fırsat bulamazsınız. Ben tarihte, yeni iş teklifleri, gelişmeler, hareketlilik yoğun olabilir. Her tarafa yetişeyim derken ipin ucu kaçabilir. Siz önce aklı başında bir şekilde işlerinizi yapınız. Yeni iş başvurularında bulunurken, çevre ve iş şartlarını gözden geçirmeyi unutmayın.

18 Mayıs tarihi, hızlı ve oldukça yoğun şekilde çalışmanın işaretçisidir. Hatta bazılarınız evini iş yeri gibi kullanmaya veya yeni bir yere taşınmaya, ev satın almaya karar verebilirsiniz. Ancak bir daha düşünmekte, araştırma yapmakta yarar görüyorum. 25 ve 28 Mayıs tarihlerinde iş hayatınız başta olmak üzere, yeni bir yere yerleşim, uzmanlık, tayin, terfi gibi konularda işimizi şansa değil akıllıca gözden geçirmeye ihtiyacımız var. Evet enerjiler bir hayli coşkunluk verici olsa da, durumlara kısa vadeli, üstünkörü şekilde bakamayız. Derleyip toparlamalı, olasılıklar gözden geçirmeli, yararlı olup olmayacağı düşünülmelidir.

Kova

Sevgili Kovalar 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihlerinde İkizler burcunda seyredecek Venüs sürecini önemli tarihlerdeki yansımaları şeklinde izah etmek istiyorum. 13 ve 20 Mayıs günlerindeki enerjiler, aşk hayatınızda iletişimin önemi gayet açık. Yeni ilişkilere, tanışmalara, hayatın eğlenceli yanlarını paylaşmaya hazırsınız. Sözlerinizle ikna edebilme gücüne sahipsiniz. Eğer hobileriniz kanalıyla veya yetenekli olduğunuz alanlarda para kazanmak istiyorsanız bu tarihte şöyle bir çevrenizin, tanıdığınız insanların fikirlerini alınız. Bu tarihte dikkat edeceğiniz husus, gerçekçi bir şekilde bütçenizi düzenlemek olmalı. Çünkü geleni harcıyor, dağılıyor, o işten öbürüne geçiş yapıyorsanız, tutarlı bir gelir elde etmek zor olabilir.

18 Mayıs tarihindeki aktif enerjiler, sizleri keyiflendirici ve en azından ruhsal olarak rahat ettiricidir. Aşk hayatınızda olumlu bazı sürpriz gelişmeler yaşanabilir. İleriye dönük değişimler kendini hissettirebilir. 25 ve 28 Mayıs tarihlerinde aşk hayatınızla ilgili konularda aktif enerjilere sahipsiniz. Bağlantılarda bulunmak, kolayca ilişkiye girmek, ilgi duyduğunuz alanlarda bilgi toplamak, meraklılık bir hayli ön planda olacak. Flört tarzı beraberlikler yaşanabilir. Ancak bunların kalıcı olması için güçlü bir temel üzerine oturtulması gerekir. Bu enerjiler altında bunu yapabilmek kolay olmaz. Genelde çabuk başlayan, biten beraberlikler yaşanır.

Balık

Sevgili Balıklar 9 Mayıs saat 18:03-3 Haziran saat 05:13 tarihleri arasında Venüs İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Ben bu geçişi, önemli tarihler çerçevesinde ele alacağım. Venüsün iki tane dikkatli olmamızı gerektiren görünümü var. 13 ve 20 Mayıs günleri. Yakın çevrenizde bulunan kişiler, ortaklık ilişkisinde bulunduğunuz insanlarla ev veya ofis içinde görüşmelerde bulunabilirsiniz. Yeni bir şeyleri öğrenmek, geliştirmek için uygundur. Ancak ne yapmak istediğinizi mutlaka bilmelisiniz. Eğer sizi kısıtlayan, dağılmanıza yol açan maddi, ortaklık, partner, kardeş veya çevrenizle alakalı konuları bilinçli bir şekilde ele alınız. Hangi yolda ilerlemek istiyorsanız bunun üzerine eğilmek, bilgilenmek, planlamak iyi olacaktır.


18 Mayıs tarihindeki enerjiniz, gerek parasal ve gerekse eviniz sınırları içinde kendinizi özgür bir biçimde ifade etmekten hoşlandığınızın göstergesidir. Denetim altına girmekten hoşlanmazsınız. Kafanıza koyduğunuzu yapmak ve bir an önce hayatınıza şekil düzen vermek istersiniz. 25 ve 28 Mayıs tarihlerinde evinizdeki hareketlilik bir hayli yoğunlaşacak. Yeni bir yere taşınmak, evinizde değişimler uygulamak, kardeşlerinizle bir araya gelmek, çevrenizde bulunan kişilerle bağlantılar kurmak mümkündür. İşiniz veya ailenizle alakalı yolculuklar gündeminizde yer alabilir. Ancak Ay tutulmasını da hesaba katarak söyleyeyim ki, toplum içindeki yeriniz, iş hayatınızla ilgili kararlarınız, iş girişimleriniz, otorite konumundaki kişilerle ilişkiniz önemli. Bu konularda kararlı, bilgiye, öğrenmeye açık, işlerinizi yarım bırakmadan çalışmaya özen göstermenizde yarar var. Yargılamadan, ben biliyorum demeden, olasılıkları hesaba katarak hayat akışını anlamlandırmak yararlı olacaktır. Yolunuz bahtınız açık olsun.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER burç yorumları, venüs burcunun etkisi, venüs ikizler burcunda, venüsün etkisi, gerçek burç yorumları