Usta Raketlerin Mangallı 'Hitting With Pro’s' Keyfi

Yurtdışında tecrübeli tenisçiler için düzenlenen ‘’Hitting with the Pro’s’’ tenis organizasyonu Türkiye’de ilk kez Kaya İzmir Thermal& Convention bünyesinde yer alan I&A Tenis Akademi’de düzenlendi.Haluk Akkoyunlu ve Mihai Illıescu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda veteranlara taktik, ve beceriler kazandırıldı. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten Haluk Akkoyunlu,’’ Hitting with the Pro’s organizasyonu Türkiye’de ilk kez düzenlendi. Beş adet toprak kortta gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda her kortta bir profesyonel raket ile "Tie-Break’’ oynandı.

Oyunlarda 6-6’lık bir durum olduğunda, setin galibini belirleyecek bir oyun oynanır ve buna "Tie break" uygulaması denir. Organizasyonumuza katılan tenis severler, yeniliklere açık olduklarını belirtmeleri bizleri oldukça memnun etti’’ dedi. 

Gün boyunca 7’den 77’ye tüm tenis severlerin keyifli dakikalar yaşadığı organizasyonda sokak tenisine de ilgi büyük oldu. Mangal keyfi ile birleşen tenis organizasyonu Haluk Akkoyunlu ve Canan Boz çiftinin galibiyetiyle son buldu.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER haluk akkoyunlu, tie break, Hitting with the Pro’s, Hitting with the Pro’s turnuvası, tenis turnuvası, izmir cemiyet hayatı etkinlikleri, cemiyet hayatı teniste buluştu, canan boz