Teoman Yılbaşında Cumhuriyet Meydanı'nda!

İzmir yeni yıla, Teoman’ın Cumhuriyet Meydanı’nda vereceği muhteşem konserle girecek. 2014 için geriye sayıma Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katılacak.İzmirliler 2014’e, Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Teoman konseri ile girecek. Her yıl olduğu gibi yılbaşını Cumhuriyet Meydanı’nda karşılayacak olan onbinlerce İzmirli, bu coşkulu eğlenceye ortak olacak. Büyükşehir Belediyesi’nin kutlama programı, saat 20.30’da DJ Berna Öztürk ile başlayacak.

DJ Berna Öztürk’ün ardından saat 22.30’da ünlü sanatçı Teoman sahne alacak. Cumhuriyet Meydanı’ndaki yılbaşı eğlencesi, havai fişek ve ışık gösterileriyle renklenecek. 2014 için geriye sayıma, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katılacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER teoman konseri, dj berna öztürk, izmir yılbaşı eğlenceleri, yılbaşında nereye gidilmeli, yılbaşı haberleri, yılbaşı programları, yılbaşında izmir, izmir geceleri, izmir etkinlikleri, yeni yılda nerdede olmalı, izmirde 2014, 2014 izmir etkinlikleri, 2014 yeni yıl partileri, çeşme oteller, 2014te hangi otelde yeni yıl partisi var, izmirde yılbaşı, izmir yılbaşı etkinlikleri, 2014 yılbaşı, 2014 yılbaşı programları, aziz kocaoğlu, cumhuriyet meydanı yılbaşı konserleri, teoman yılbaşında nerede