Tek Bir Resim İle Evinizi Değiştirin

Tek bir resim ile odanızı hatta evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Son dönemlerin dekorasyon modasına damga vuran resimler ile yatak odanızdan mutfağınıza kadar her yerin havasını değiştirebilirsiniz. Büyük boy resimler ile sanki başka bir dünya yaşıyor gibi hissedeceksiniz. 

Mutfak dolaplarına yapılan büyük kırmızı biber resmi, hem mutfağın hem de evin tamamen havasını değiştirmeye yetecek bir dekorasyon ürünü. 

Bu örnekte ise mutfağın suyun yüzeyinde kaldığını görüyorsunuz. Bu tip resimler sadece mutfak için değil, yatak odası ve çocuk odası içinde uygulanabiliyor. 

Yatak odasınızdan çıktından sonra bambularla dolu bir ormanda yürüyüş yapmaya ne dersiniz? İşte tam da bu havayı yaratan bir resim.. Çalışma odaları içinde uygun. 

Oturma odanızı kaplayan bu eşsiz resim ise hem şık hemde elit bir ortam oluşturmaya yetiyor. Bu resimde tepe aydınlatmaları kullanmanız, akşamları harika bir görsel şölen sunacaktır. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER duvar kağıtları, odalar için büyük duvar kağıtları, tek duvar için duvar kağıtları, tek duvar kağıtları, dekorasyon sırları