Soylu Anaokulları’na Çifte Ödül

Monami Resim Yarışması’nda hem okul hem de bireysel olarak dereceye giren Soylu Anaokulları velilerin katılımıyla düzenlenen resim sergisinde ödüllerine kavuştuGeleneksel Monami Resim Yarışması’nda başarı gösteren Soylu Anaokulu öğrencileri Soylu Anaokulu Merkezi’nde velilere düzenlenen resim sergisinde Monami Boyaları Türkiye temsilciliği tarafından gönderilen başarı belgelerini aldılar.
18. Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması’nın bu yıl “Çocuk ve Çevre” temalı yarışmasında başarı gösteren minik öğrenciler hem velilerinin hem öğretmenlerinin gurur kaynağı oldular.


Yarışmaya katılan ve çevrelerindeki çocukları da resim yapmaya, sanata ve yarışmanın konusu olan çevre ve doğaya karşı daha duyarlı olmaya teşvik ederek büyük bir sosyal projeye imza atan Monami Boyaları’nın yarışmasında hem bireysel hem okul olarak ödül kazanan Soylu Anaokulları Kurucusu Dilek Soylu, öğrencilerinin ve onlar üzerinde büyük emeği olan öğretmenlerinin başarısından mutluluk duyduğunu söyledi. Soylu, “Bu tür sosyal ve kültürel etkinlikler öğrencilerimizin motivasyonunu güçlendiriyor. Eğitimdeki başarı da buna bağlı olarak artış gösteriyor. Bu anlamda ödül alan öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum” diye konuştu. Resim yarışmasına katılan öğrencilere teşekkür belgesi gönderen Monami, ana sınıfı öğretmeni Gülhayat Kartal’ı da plaketle ödüllendirdi. Monami Resim Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere ve ana sınıfı öğretmeni Kartal’a ödülü Soylu Anaokulları Kurucusu Dilek Soylu tarafından verildi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER soylu anaokulu, dilek soylu, dilek soylu kimdir, monami, monami resim yarışması, çocuk ve çevre, magazin izmir haber, fulya demirören