Shapes’ten Sevgililer Gününe Özel Yarışma: “Aşk Emek İster”

Günümüzde Amerika’dan Asya’ya kadar dört kıtada, dünyanın 14 farklı ülkesinde, farklı kültürden ve her yaştan milyonlarca kadına hizmet veren ve onlara sağlıklı yaşamın kapılarını açan global spor salonları zinciri SHAPES, sosyal medyada insanların kalbine dokunacak bir yarışmaya imza atıyor. “Aşk Emek İster” ismiyle düzenlenen yarışmada katılımcılardan “aşklarına” el emeği ile yaptıkları Sevgililer Günü hediyesini https://www.facebook.com/shapesforwomen adresinde paylaşmaları isteniyor. En fazla beğeniyi alan ilk üç kullanıcıya 1 ay ücretsiz Shapes üyeliği* + Shapes Tişörtünün verileceği yarışma; kendine, vücuduna, hayatına ve aşkına gereken emeği gösteren tüm kadınlara hitap ediyor.

Siz de emek harcamadan güzel şeylerin ortaya çıkmayacağını düşünüyorsanız zaman kaçırmadan aşkınıza hakettiği değeri gösterin ve yarışmaya katılın. 
Yarışmaya katılmak için: Shapes Turkey Facebook adresine girip, kendi ellerinizle yaptığınız bir yemek ya da el emeğinizle ördüğünüz bir atkı, ne olursa fotoğrafını çekin ve sayfada paylaşın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER shapes turkey, shapes for women, facebook yarışma, sevgililer günü yarışması, 14 şubat hediyesi, el emeği ürünler, sevgililer günü hediyesi