YAŞAM -- 12 Ekim 2017

Şampiyon Gözetiminde Spor Eğitimi

Magazinizmir
Profesyonel spor kariyerinde atletizm sırıkla yüksek atlamada bayanlar Türkiye rekoru sahibi, 16 yaş altı yıldızlar, gençler, büyükler Türkiye şampiyonluğu olan ve üniversiteler arası koç fest şampiyonu eğitmen Merve Karaca gözetiminde minikler sporla tanışıyor.

Profesyonel atletizm eğitimi kursu, elit düzeyde bireysel kondisyon çalışması, spor koçluğu ve antrenman branşlarında uluslararası sertifikalara sahip Merve Karaca 7 den 70 e herkese uygun antrenman programları çalıştırıyor.

Atatürk Stadyumundaki atletizm salonunda çocukların gelişimine uygun kas ve koordinasyon çalışmaları yanı sıra daha elit düzeyde sporculara ise kondisyon çalışmaları veren Karaca; teknik beceri artıracak kişiye uygun özel antrenman programları uyguluyor. Kilo problem olan ve kilo vererek formda kalmak isteyenlere özel program ve yaşam koçluğuda veren başarılı sporcu Merve Karaca Hafta içi pazartesi Salı Çarşamba 17.30 -19.30, cumartesi Pazar ise 11-13.00 saatleri arasında Atatürk stadyumu içerisindeki tesiste ders veriyor.

9 eylül üniversitesi spor bilimleri ve teknolojisi bölümünde eğitimini tamamlayan Karaca profesyonel spor kariyerine de devam ediyor.Karaca kurs başvurularını kendi kişisel mail adresi olan mervenka@gmail.com adresinden alıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN