Rezzan Kiraz'dan 7 Aralık Cumartesi Günü Burç Yorumları

Ünlü astrolog Rezzan Kiraz 23 Kasım Cumartesi günü için burçları nelerin beklediğini ve bugüne özel neler yapılması gerektiğini anlatıyor. Acaba hafta sonu sizi neler bekliyor, burcunuz bugün için size neler söylüyor? Magazin İzmir'de sizlerle...KOÇ
Zihinsel yönden çok uyanık olabileceğiniz bu gün aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Sağlık konuları ön planda olabilir.

BOĞA
Ayın burcunuzu rahat etkileyeceği bu gün yoğun ve ciddi duygular altında olabileceğiniz gözleniyor . Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konular ilginizi çekebilir.

İKİZLER
Aile içi ortak konularınızda çıkabilecek ihtilaflardan rahatsız olabilirsiniz. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz.. Özel yaşantınız olumsuz etkilenmez.

YENGEÇ
Bu gün yakın çevre ilişkileri ,kısa yolculuklar ve artan bir iletişim göze çarpıyor. Başaktaki Ayın burcunuzdaki Jüpiterle olumlu etkileşimi bir çok konuda rahatlama getiriyor.

ASLAN
Gün boyunca yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz. Akrabalarınızdan bazıları size maddi konularda destek olabilir. Yapıcı ve üretici yönünüz paylaşmanızı kolaylaştıracak.

BAŞAK
Burcunuzda bulunan Ay size aşırı duyarlılık, evle ilgili konularda kişisel girişimler getirebilir. Kendinizi her bakımdan duyarlı ve heyecanlı hissedebilirsiniz.

TERAZİ
Bu gün iş yaşamınızdaki gelişmeler yüzünden kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İçinizde huzursuzluk duygusu yaşayabilir ve sorunlardan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz.

AKREP
Yakın çevreniz ve arkadaş ortamınız siz yepyeni kararlara sürükleyebilir. Ayın olumlu etkileşimi ile liderlik yeteneğinizi ortaya koyarak çevrenizin takdirini kazanabilirsiniz.

YAY
Bu gün Başak burcunda bulunan Ay ın konumu iş yaşamınızda yoğun faaliyetlere işaret ediyor. Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün.

OĞLAK
Son derece canlı yaratıcı ve değişime açık olabileceğiniz bir gündesiniz. Yabancı kültürlere duyduğunuz ilgi bu konularla ilgili araştırma yapma isteğine neden olabilir.

KOVA
Parasal konularda ve yatırımlarınızda daha özenli olmanız gereken bir gündesiniz. Ailenizin kaynaklarıyla ilgili ortak kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz.

BALIK
Karşıt burcunuz Başakta bulunan Ay , ikili ilişkilerin sizin için çok önemli olduğunu vurguluyor. Eş veya ortağınızla birbirinize karşı daha ılımlı ve yakın davranabilirsiniz.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER günlük burç yorumları, rezzan kiraz yorumlar, rezzan kiraz 7 aralık 2013, 7 aralık cumartesi 2013 burç yorumları, rezzan kiraz kimdir, rezzan kiraz yorumları, rezzan kiraz burçlar için ne diyor, yay burcu günlük yorum, koç burcu günlük yorum, boğa burcu günlük yorum, ikizler burcu günlük yorum, yengeç burcu günlük yorum, aslan burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, terazi burcu günlük yorum, akrep burcu günlük yorum, oğlak burcu günlük yorum, kova burcu günlük yorum, balık burcu günlük yorum