Rezzan Kiraz'dan 31 Aralık 2013 Günü İçin Burç Yorumları

2013'ün son demlerini yaşarken yepyeni bir yılda bizlerin neler beklediğini ve burçlarımızın bugünkü ruh hallerini Rezzan Kiraz anlatıyor... KOÇ
Yöneticiniz Marsın Ayla uyumlu açısı sevdiğinizle ilişkilerinizde çok olumlu gelişmeler gözleyebileceğinizi belirtiyor. Sevdiklerinizin size karşı olan olumlu tavırları sizi mutlu edebilir. Bugün evinizle ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsiniz.

BOĞA
Oldukça hareketli ve iletişim bakımından yoğun bir günde bulunuyorsunuz. Yolculuklarda birçok yeni şey öğrenebilirsiniz. Fikir alışverişinde bulunabileceğiniz kimselerle iş konusunda yenilikler gerçekleştirebilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişimler için uygun bir gün.

İKİZLER
Bugün parasal konularda düzenleme yapma isteğinizin artabileceği görülüyor. Sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda hesabınızı aşabilirsiniz. Kendinize uygun yatırımlar seçerek güvenlik duygunuzu tatmin etmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ
Yönetici gezegeniniz Ayın burcunuzdaki konumu sizi hareketli, duyarlı ve girişimci kılıyor. Yapnak istediğiniz her türlü yenilik için cesarete sahip olabilirsiniz... Ayın olumlu açısı aşk ve özellikle cinsellik konularında olumlu etkiler altında bulunuğunuzu açıklıyor.

ASLAN
Dış etkenlere karşı duyarlı olduğunuzdan bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik planlarınızı oluşturmak için uygun bir gündesiniz...Tek başınıza gerçekleştirmek isteyebileceğiniz çalışmalar bugün çok daha verimli olabilir.

BAŞAK
Bugün grup bilinciniz sayesinde ve toplumsal ve organize çalışmalarda fikirlerinizi rahatlıkla uygulayabileceğiniz gözleniyor. Arkadaş çevrenizde dikkat çekebileceğiniz ve çevrenize karşı duyarlı davranışlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz.

TERAZİ
Ayın uyumlu açısı otoritelerle ilişkinizi olumlu yönlendirebilir. İş yaşamınızda oldukça duyarlı ve sorumluluk sahibi bir görünüm sergileyebileceğiniz gözleniyor. Gözönünde olmak sizin için önemli olabileceğinden kişisel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.

AKREP
Bugün Ayın yöneticiniz Marsla rahat açısı duygularınızı yoğunlaştırabilir.. Ayrıca Ayın burcunuzla olumlu etkileşimi kendinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor. Yeni konulara odaklanarak seyahatler planlayabilirsiniz.

YAY
Bilinçaltınızdan olumlu etkilenebileceğiniz bir gündesiniz.. Paylaşımlarınızdan ve ikili ilişkilerinizden çok şey bekleyebileceğiniz görülürken, zaman zaman fazla endişeli yaklaşımlar içine girmeniz mümkün. Toplu çalışmalardan para kazanabileceğiniz görülüyor.

OĞLAK
Ayın karşıt burcunuzda bulunacağı bugün ikili ilişkilerinizde tutarlı davranabileceğiniz gözleniyor. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı uygulayabileceğiniz yeni anlaşmalar gündeminizde.

KOVA
Mesleki konulara ve detaylı çalışmalara önem verebileceğiniz yoğun bir gündesiniz. Yengeçteki Ayın Marsla uyumlu açısı ulaşım, sağlık ve iletişim konularında rahatlama yaratıyor. İşlerinize gösterdiğiniz özeni aşk konusunda da göstermenizde yarar var..

BALIK
Bugün sosyal faaliyetler, toplantılar ve zevkli yolculuklar gündeminizde yer alıyor. Ayın burcunuzdaki Marsla olumlu etkileşimi enerjinizi, toplumsal ve eğlenceli konulara yönlendirebileceğinizi belirtiyor. Sevgi konusunda her zamankinden daha başarılısınız.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER günlük burç yorumları, 31 aralık burç yorumu, 31 aralık salı burcum ne diyor, rezzan kiraz, rezzan kiraz burç yorumları, rezzan kiraz hakkında, rezzan kiraz yeni yılın son haftasını anlatıyor, yeni yıl haberleri, yeni yılın son haftasonu burç yorumları, günlük burç yorumları, rezzan kiraz yorumlar, rezzan kiraz burçlar için ne diyor, yay burcu günlük yorum, koç burcu günlük yorum, boğa burcu günlük yorum, ikizler burcu günlük yorum, yengeç burcu günlük yorum, aslan burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, terazi burcu günlük yorum, akrep burcu günlük yorum, oğlak burcu günlük yorum, kova burcu günlük yorum, balık burcu günlük yorum