Rezzan Kiraz 2013'ün Son Haftasonunu Değerlendiriyor!

2013'ün son günlerini yaşarken bu haftasonu sizlerin neler beklediğini, burcunuzla ilgili merak ettiğiniz ayrıntıları Rezzan Kiraz'ın 28 Aralık Cumartesi gününe özel hazırladığı yorumlarda bulabilirsiniz...KOÇ
Maddi birikimlerinizle ilgili sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün. Ani kararlar ve ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Aceleci tavrınız sizi zarara sokabilir. Bugünü sakin geçirmeye bakın.

BOĞA
Kendinizi aşırı yormaktan sakınmanız gereken bir gün de bulunuyorsunuz. İşinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri, beraber çalıştığınız insanları düşünerek ertelemeniz veya vazgeçmeniz mümkün.

İKİZLER
Geçmiş anılarınızla karşılaşıp canınızın sıkılabileceği bir gün. Eski bir arkadaş veya sevgilinizle aniden karşılaşabilirsiniz. Uzak bir yere gitme ihtiyacı hissedebilir, fakat bunu şartlar yüzünden erteleyebilirsiniz.

YENGEÇ
Yakın çevrenizin size destek olması, olaylarınızın rahat sonuç vermesinde büyük rol oynayacak. Kendinizi güvende ve mutlu hissedeceksiniz. Daha fazlasını isteyerek kendinizi mutsuz da edebilirsiniz.

ASLAN
Ortağınız veya eşinizle ilgili sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün. Ani kararlar alarak ortak değişimine gitmek isteyebilirsiniz. Maddi konumunuz sizi destekliyor. Yakın çevrenizle gerginlik yaşayabilirsiniz.

BAŞAK
Uzun zamandan beri görmediğiniz bir yakınınızdan alacağınız haber sizi şaşkına çevirebilir. Enerjiniz güçlü ve atılımlarınızda sizi destekliyor. Rahatlıkla olayların peşinde koşturabilirsiniz. Yaşadığınız mekan için de harcamalarda bulunabilirsiniz.

TERAZİ
Düşüncelerinizin daha netleştiği, olaylara yaklaşımınızın temkinli fakat olumlu olduğu bir gün. Yeni çevrelere girmeniz, farklı insanlarla tanışmanız eşinizi biraz tedirgin etse de sizi mutlu ediyor. Borç alacak ilişkilerinden karlı çıkmanız mümkün.

AKREP
Evinizle ilgili bir sorun nedeniyle eşinizle veya sevgilinizle fikir ayrılığına girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları düşünmeniz ve onları anlamaya çalışmanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz. İş konusundaki yatırımlarınız sonuçlar getirecektir.

YAY
Beraber çalıştığınız insanlardan memnun olacağınız, onlara daha fazla güveneceğiniz, durumlar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni atılımlar yapmak istiyorsunuz. Bunun eğitimini almak zorunda olduğunuzun farkındasınız.

OĞLAK
Çalışmalarınızın sonucunu almaya başladığınızı görebilir ve mutlu olabilirsiniz. İnsanlar sizi takdir ediyor. Maddi konularla ilgili yatırım girişimlerinizi bu gün ertelemekte fayda var. Değişiklikler canınızı sıkabilir.

KOVA
Kişiliğinizdeki değişimlerle ilgili olarak ailenizden tepki alabilirsiniz. Dünyaya bakış açınız değişmekte. Olayların bunda etkisi büyük. Uzak yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Ama bu arada kendinize zaman ayırmasını bilmelisiniz.

BALIK
İnsanlarla iş birliği yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Bazen karşınızda ki insanları anlamakta zorlanıyorsunuz. Kısa yolculuklarda dikkatli olmanız gerekiyor. Tehlikeli işlerden uzak durun.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER günlük burç yorumları, 28 aralık cumartesi burç yorumu, 28 aralık cumartesi burcum ne diyor, rezzan kiraz, rezzan kiraz burç yorumları, rezzan kiraz hakkında, rezzan kiraz yeni yılın son haftasını anlatıyor, yeni yıl haberleri, yeni yılın son haftasonu burç yorumları, günlük burç yorumları, rezzan kiraz yorumlar, rezzan kiraz burçlar için ne diyor, yay burcu günlük yorum, koç burcu günlük yorum, boğa burcu günlük yorum, ikizler burcu günlük yorum, yengeç burcu günlük yorum, aslan burcu günlük yorum, başak burcu günlük yorum, terazi burcu günlük yorum, akrep burcu günlük yorum, oğlak burcu günlük yorum, kova burcu günlük yorum, balık burcu günlük yorum