Pegasus Airlines Surf&Sound Spor Ve Müzik Festivali'nde Heyecan Fırtınası Sürüyor

Dünyanın en hızlı ve en iyi Windsurf’çülerinin katılımı ile Pegasus Hava Yolları ana sponsorluğunda bu yıl 8. kez gerçekleştirilen Pegasus Airlines PWA Windsurf Dünya Kupası’nın beşinci günü de nefes kesti. Yarınki finallerle son bulacak organizasyonda heyecan iyice yükseldi.35 ülkeden 59 erkek, 22 kadın sporcunun mücadele ettiği turnuvanın beşinci gününde erkekler kategorisinde ilk üç sıradaki isimler yerlerini korudu. Üç Fransız sporcudan Julien Quentel ilk sırada, Antoine Albeau ikinci sırada, Pascal Toselli de üçüncü sırada yer aldı.

Bayanlar kategorisinde de ilk 3 sıra değişmedi. Aruba Adaları’ndan Sarah-Quita Offringa zirvedeki yerini korumayı başardı. Fransız Delphine Cousin ve Lena Erdil de Offringa’yı izledi.

Surf & Sound Spor ve Müzik Festivali’nde yarışlarla yaşanan heyecan sürpriz etkinliklerle ikiye katlanıyor. Windsurf tutkunları, bugün de yarışlara verilen arada Dans Fabrikası isimli grubun nefes kesen şovu ile keyifli dakikalar geçirdi. Akşam saatlerinde yapılan dans yarışmasında ilk üçe girenler Pegasus Airlines’tan gidiş dönüş uçak bileti kazandı. Günün sonunda ise Volvo Chill Out Party ile muhteşem bir finale imza atıldı.

9’u bayan 28 Türk sporcunun mücadele ettiği Pegasus Airlines PWA Dünya Kupası’nda heyecan yarın kaldığı yerden devam edecek.

Çeşme Belediyesi ev sahipliğinde ve Pegasus Hava Yolları ana sponsorluğunda gerçekleşen şampiyonanın organizasyonunu Sportworks yapıyor.

Türkiye Yelken federasyonu 2014 faaliyet programında yer alan şampiyonaya destek veren diğer kurumlar ise Dream Tv, Radyo D, Port Alaçatı, Red Bull, Volvo, Selva Makarna ve Pınar Su’dur.

Detaylı Bilgi İçin;

Bizce İletişim ve Tanıtım Hizmetleri

Hande ÖZÇARIKÇI ÖZEN

0 212 258 12 46

0 533 268 86 29
hande@bizcetanitim.com
www.bizcetanitim.com

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER PEGASUS AIRLINES SURF&SOUND SPOR VE MÜZİK FESTİVALİ, Windsurf, Pegasus Hava Yolları, Pegasus Airlines PWA Dünya Kupası, Türkiye Yelken federasyonu, Dream Tv, Radyo D, Port Alaçatı, Red Bull, Volvo, Selva Makarna, Pınar Su, Sarah-Quita Offringa, Delphine Cousin, Lena Erdil, Dans Fabrikası, Pegasus Airlines, Volvo Chill Out Party, Julien Quentel, Antoine Albeau, Pascal Toselli