Paris Sokaklarında Mı Koşmak İstiyorsunuz?

Wyndham İzmir Özdilek Otel yeni sezona ismi gibi iddalı ve yenilenen fitness kardiyo grupları makineleri ile giriyor.Misafirlerine kaliteli 5 yıldızlı hizmet sunan Agamemnon Thermal Spa & Wellness Center yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek kendisini sürekli geliştiren uzman fitness antrönörleri ile İzmirdeki seçkin konuklarına hizmet vermenin heyecanı ve mutluğunu yaşıyor.

Fitness merkezi yeni sezona yeniliklerle giriyor. Yenilenen android işlemcili kardiyo makineleri sporu sıkmadan zevkli hale getirip sağlıklı kalmanın yollarını açıyor. Bu makinelerde spor yapanlar kendi ipad,ipod veya telefonlarındaki müzikleri dinleyebiliyor, internete girebiliyor.

Misafir isterse menünden seçeceği dünyanın farklı bölgelerinde seçeceği parkurda gezerek spor yapabiliyor. Paris sokaklarında bisiklet sürebilir, Yeni Zelanda’da koşabilir hatta ABD Yosemite Milli parkında yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Agamemnon Thermal Spa & Wellness Center 2200 metrekare alanda açık- kapalı yüzme havuzu , fitness center ,stüdyo seansları, 3 adet farklı sauna ,buhar banyosu, aroma terapi,termal havuz ve geleneksel Türk hamamının konforunu günün stresinden arınmak isteyen konuklarına şehrin ortasında vazgeçilmez bir SPA deneyimi sunuyor. Ayrıca uzman terapist kadrosu ve bünyesinde bulan balili masözleri ile 10.00-20.00 saatleri arası masaj hizmeti veriliyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Wyndham İzmir Özdilek Otel, özdilek oteli, izmir en iyi oteller, izmir spor salonu olan oteller, izmir özdilek oteli nerede, wyndham oteli nerede, wyndham oteli, wyndham oteli hakkında, spa olan oteller, sauna olan oteller, termal havuz olan oteller, izmir 5 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, masaj hizmeti veren oteller, en iyi hizmet veren oteller