Özdilek En Özel Öğrencilerle Buluştu

Gerçekleştirdiği kültürel ve sosyal etkinliklerle toplumsal sorumlulukların bilincinde ilerleyen Özdilek Alışveriş Merkezi 03 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladı..03 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte Özel Mavi Dere Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini ağırlayan Özdilek’te keyifli saatler yaşandı..

03.Aralık günü en özel misafirlerini ağırlayan Özdilek’te öğrenciler önce Cafe-Restoran’da öğle yemeklerini yediler ardından Özdilek turu yapan öğrenciler Starpark eğlence merkezinde diledikleri oyuncaklara bindiler. Günün sonunda hediyelerini alarak Özdilek’ten ayrılan öğrencilerin mutlulukları görülmeye değer bir tablo oluşturdu.

Özel Mavi Dere Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Ebru Candaş: Her yıl Özdilek’te kendileri için ayrılan bu günde öğrencilerinin farklı bir gün yaşadığını ve misafirperver yaklaşımlarından dolayı Özdilek’’in kendileri için ayrı öneme sahip olduklarını dile getirdi..

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER özdilek haberleri, özdilek hakkında, engelliler günü hakkında, 3 aralık dünya engelliler günü, 3 aralık, dünya engellileri hakkında, özdilek çocuklarla buluştu, özdilekten muhteşem buluşma, özdilek nerededir, özdilek haberleri, ebru candaş, Özel Mavi Dere Rehabilitasyon Merkezi