Optimum Çocuk Kulübü’nde Hayat Var

Minik ziyaretçilerine yönelik Çocuk Kulübü etkinliklerine devam eden İzmir Optimum Outlet, yaz boyunca çocukların zihinsel ve bedensel becerilerini geliştirmeye yönelik, birbirinden özel etkinlikler planladı.Hafta içi her gün uzman eğitmen eşliğinde aktivitelerin gerçekleştirildiği Optimum Çocuk Kulübü’ne katılan minikler keyifli ve kaliteli zaman geçirme imkanı bulacak. Her Pazar 14:00 -15:00 saatleri arasında ise küçük şefler, Kurabiye Atölyesi’nde kendi hayal güçlerini ve sevgilerini kattıkları kurabiyeleri keyifle hazırlayacak.

Çocuklar, 9 Ağustos Cumartesi günü Küçük Doktorlar Atölyesi’nde insan vücudu ve sağlıklı yaşam konusunda bilgi edinecek, 16 Ağustos’ta ise Eğlenceli Bilim Atölyesi ile bilimin şaşırtıcı ve renkli dünyasına adım atacaklar. Denize ve gemilere ilgi duyanlar da 23 Ağustos Cumartesi günü Küçük Denizciler Atölyesi’nde deniz canlılarını, deniz araçlarını ve denizde yaşamının inceliklerini öğrenecek, denizci danslarıyla eğlenecekler.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Optimum Çocuk Kulübü, izmir optimum, optimum outlet, Kurabiye Atölyesi, Küçük Doktorlar Atölyesi, Eğlenceli Bilim Atölyesi, Küçük Denizciler Atölyesi, çocuk etkinlik, izmir etkinlik, çocuk eğlenceleri