Modeko'dan Çeyrek Asırda Tam Efor

Yerli mobilya endüstrisinin nabzı İzmir’de atacak. Efor Fuarcılık’ın çeyrek asırdır düzenlediği Türkiye'nin en kapsamlı mobilya ve dekorasyon fuarı MODEKO 2014’ün yer tahsisleri aylar öncesinden tamamlandı.Fuarın sektör profesyonellerinden çeyrek asırda tam not aldığını belirten Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, MODEKO’nun katılımcılarına ihracat avantajları sunacağını ve yeni iş bağlantıları oluşturmaya devam edeceğini söyledi.

Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyalarındaki son trendlerin sergileneceği MODEKO 2014 İzmir Mobilya Fuarı katılımcılarını ve ziyaretçilerine ağırlamaya hazırlanıyor. 25. kez İzmir Uluslar arası Fuar Alanı’nda açılacak MODEKO’nun yer tahsisleri aylar öcesinden tamamlandı. 25 bin metrekarelik alanın tamamının kullanılacağı fuarda 200’ün üzerinde firma ve marka ürünlerini sergileyecek. Fonksiyonellik, konfor, kalite, renk, detay, boyut ve farklı uygulamalarıyla yine sektör profesyonellerinden tam not alacak organizasyona ilginin büyük olması bekleniyor. Seçilen 20 farklı ülkenden başta olmak üzere Türkiye ve dünyanın dört bir yanından İzmir’e gelecek sektör profesyonellerine 5 verimli iş günü sunulacak.

Sektör temsilcileriyle yaptıkları işbirliği ve her geçen yıl organizasyonun çıtasının yükselmesi nedenleriyle çeyrek asrı başarılarla geride bıraktıklarını vurgulayan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, MODEKO İzmir Mobilya Fuarı’nın 25. Yılını kutlayacaklarını söyledi. Dünyanın ekonomik krizlerle kavrulduğu dönemler dahil olmak üzere aralıksız düzenledikleri mobilya fuarında katılımcıları ve ziyaretçilerine vazgeçilmez fırsatlar sunduklarını belirten Eyigele, “Yerli mobilya üreticimizin hak ettiği yere ulaşması amacıyla oluşturduğumuz MODEKO, mobilyacılarımızın uluslararası vizyon ve vitrin yeri oldu.

Bu sene 25.’sini kutlayacağımız MODEKO 2014 yine katılımcılarını ve ziyaretçilerini memnun edecek. 25 yıllık fuarcılık deneyimimiz ve mobilya sektöründeki tecrübemizle İzmir Mobilya Fuarı dünyadaki önemli fuarlar arasında yerini aldı. Türkiye’den seçtiğimiz iller ve belirlediğimiz 20 hedef ülkeden alım heyetlerinin MODEKO’ya katılımlarını sağlamak için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. İzmir Uluslararası Fuar Alanı’ndaki organizasyonumuzda 1/A – 1/B – 2 ve 3 no’lu sergi salonlarında fabrikasyon ev mobilyaları ve vıp hol dediğimiz 4 no’lu sergi salonunda ise tasarım ağırlıklı klasik ve avangart mobilyalar sergilenecek”dedi.
187 firmanın katılımıyla 2013 yılında düzenlenen fuarı, Libya, Irak, İsrail, Filistin, Mısır, Ürdün, Lübnan, Tunus, Sudan, BAE, Yemen, Umman, Katar, Azerbeycan, Yunanistan, KKTC, Bangladeş, Pakistan, Romanya, Norveç, Kamerun, Almanya, Fransa ve ABD başta olmak üzere 24 ülkeden yerli ve yabancı yaklaşık 27 bin profesyonel ziyaret etmişti. MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı’nı 30 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.

Önceki yıllarda düğün sezonunun başladığı tarihlerde düzenlenen MODEKO Mobilya Fuarı sektörden gelen talep üzerine Şubat ayına alınmıştı. Katılımcıların talep ve siparişleri erken alması açısından MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı 26 Şubat - 2 Mart 2014 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek. Organizasyon 11:00 – 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER modeko fuarı, izmir modeko fuarı, izmir fuar, izmir mobilya fuarı, izmir mobilya fuarı ne zaman, mobilya fuarı tarihi, mobilya fuarı nerede, izmir fuarlar hakkında, izmir enternasyonal fuarı haberleri