Microsoft Office Resmen Android'de

Microsoft, bu sabah yaptığı açıklamayla Office for Android'i resmen kullanıma sundu.Ön izleme versiyonundan beş hafta sonra kullanıma sunulan Microsoft Office, Android telefonlar için optimize edilmiş ve kullanım kolaylığı sağlanmış şekilde ücretsiz olarak karşımızda.

Daha önce iOS için sürümü yayınlanan Microsoft Office, her ne kadar Google ile yıldızı barışmayan Microsoft tarafından Android ortamına da getirilmiş oldu. Microsoft Office’in sistem gereksinimleri 1GB RAM ve Android KitKat 4.4 ya da üzeri olarak açıklandı. Microsoft Office‘in Android M desteği ise bulunmuyor. Şirket Android M’in sunulmasının ardından güncelleme yayınlayarak bu sorunu çözecek.

Microsoft Office artık olması gerektiği gibi bulut sistemlerinin bir çoğunu da destekliyor. One Drive’ın yanısıra Google Drive, Dropbox ve Box desteği de olan yazılım, kullanım kolaylığıyla da göz dolduruyor. Bir çok profesyoneli, büyük bir dertten kurtaracak olan Microsoft Office’in Android sürümü kullanıcılardan nasıl tepkiler alacağı merak konusu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Microsoft Office izmir, Android izmir, izmir Android, izmir Microsoft Office, tekonolojik ürünler izmir, izmir cemiyeti