HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 16 Ocak 2018

Mermer Sanatını Evinize Taşıyın

Magazinizmir
Pürüzsüz dokusu ve eşsiz desenleriyle mermer, geçmişten günümüze, Doğu ve Batı sentezinin en güzel sanat eserlerine malzeme oldu, heykeller, tapınaklar, saraylar ve çeşmeler gibi birçok sanat eserine hayat verip onları ölümsüzleştirdi.

Mermeri bir ‘ev modası’ materyali olarak yorumlayan Ma Tavola’nın Casa Marbella adlı koleksiyonuna bayıldık. Eklenen yeni parçalar sayesinde zenginleşen koleksiyon artık mermerin şıklığını bize daha fazla yaşatacak parçalar içeriyor.

Koleksiyonda ev dekorasyonuna şıklık katacak servis tabakları, kek standları, sehpa modelleri, masalar, mumluklar, meyve tabakları, tepsiler, şaraplıklar ve daha birçok dekoratif eşya bulunuyor. 'Evinizin şık giydirin' diyerek yola çıkan ve her eve mermer şıklığını sokmayı hedefleyen Ma Tavola’nın ev dekorasyon koleksiyonundaki her bir parça farklı bir hikayeye sahip.

İtalyan mermerinin şıklığını estetikle buluşturup ev dekorasyonu için aksesuarlar tasarlamanın yanı sıra, Ma Tavola dilerseniz tamamen size özel mermer tasarımlar da yapıyor. İtalyanca 'Benim Masam' anlamına gelen Ma Tavola markası, ürünlerinin kalitesini ve görsel şıklığını en üst düzeyde tutmak için tasarımlarında ağırlıklı olarak İtalyan mermerlerini kullanıyor.

Ma Tavola, 2007’den bu yana Las Vegas, New York, Lübnan, Macau, Hindistan ve Maldivler’de birçok proje için mermer temin etti. Hatta St. Regis Maldives Vommuli Resort için hazırladığı mermerlerle üretilen The Whale Bar projesiyle International Design Awards 2017’de ‘En iyi bar tasarımı’ ödülünün de sahibi oldu.

Ayrıca, dünyaca ünlü tasarımcı ve mimar Zaha Hadid’in eşsiz mermer tasarımlarını, İtalyan ‘Citco’ firmasıyla yaptığı ortaklıkla Türkiye’ye getiren Ma Tavola, özellikle büyük mimari projelerde mekanın dokusunu tamamen değiştiren bu tasarımlarla da büyük ilgi görüyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN