Mayıs Ayı Burç Yorumları

Mayıs ayında burcunuzu bekleyen gelişmelerin yer aldığı bu makale herkesin çok ilgisini çekecek.Koç Burcu
Mayıs ayının hemen başında, maddi kazancımızla alakalı konular üzerinde odaklanırsınız. Güven içinde yaşama arzunuz paraya daha fazla düşkün olmanızı sağlar. Hem birikimlere önem vermelisiniz hem de bu devrede harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

9 Mayıs tarihinde aşk hayatınız, çevre ilişkileri, gezmek, para kazanmak anlamında bir hayli aktifsiniz.

Ancak 10 Mayıs tarihinde maddi konularda etkili olacak Güneş Tutulması, Güney düğüm noktasında gerçekleşeceği için maddi konularda korku ve garip tutarsız davranışlara, zorlanmalara, huzursuzluklara sebebiyet verebilir. Mutlaka bilinçli hareket etmeye gayret etmelisiniz.
15 Mayıs tarihinde eğitim-iş-yakın çevrenizle olan her türlü bağlantınızda gayet akıllı bir şekilde düşünebilir, girişimde bulunarak başarılı olabilirsiniz. 

Boğa Burcu
Mayıs ayının ilk haftasında maddi ve manevi konularda gayet dikkatlisiniz. Hesabınızı bilerek hareket edersiniz. Bilinçli şekilde enine boyuna düşünürsünüz. Bir problem varsa, bunun üzerine eğilip sonuçlandırırsınız. Başarılı girişimlerde bulunabilir, her işle bizzat kendiniz ilgilenirsiniz. Fırsatları iyi kollarsınız ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

9 Mayıs tarihinde parayla alakalı ilişkilerde akıllı olmakta yarar var. Dağılmamak için hesabınızı iyi yapınız. Fırsatlar karşınıza geldiğinde hangisinin uzun vadeli ve güvenilir olduğuna özellikle bakınız.

10 Mayıs tarihinde Güney düğüm tarafında meydana gelecek Güneş tutulması, sizi hem sağlık, hem yaşamsal hem de finansal konularda zorlayabilir. Huzursuzluk, ilişkilerde tutarsızlık, güven duygunuzu zedeleyen olaylara karşı dikkatli olmakta yarar var.

15 Mayıs tarihinde mali konular üzerinde gayet akıllıca düşünürsünüz. İletişimde bulunduğunuz insanlar üzerinde etkili olabilirsiniz.

İkizler Burcu
Mayıs ayının özellikle ilk haftasında birçok meseleyi hem kazanç hem kayıp anlamında gözden geçirmeniz gerekir.

Size zaman kaybettiren değil, kazandırıcı olanı tercih etmekte yarar var. Bir meseleyi, bilinçli bir şekilde ele alıp, odaklanırsanız, birçok gereksiz detayın kafanızı karıştırmasını önlemiş olursunuz.

9 Mayıs tarihi itibariyle burcunuz üzerinde geçiş yapacak Venüs ilişkileri güçlendiriyor. Sanki kararsızmış gibi duruyorsunuz ancak siz ne yönde ilerlemeniz gerektiğini gayet iyi bilirsiniz. Venüs İkizler istikrarsız ilişkileri gösterse de, bilinçli aklınız sizi doğru yön üzerinde ilerlemenizde yardımcıdır. Havai davranmazsınız.

10 Mayıs tarihindeki tutulma, elinizde olmadan en ufak bir olayı bile büyük bir kriz haline getirmenize neden olabilir.

Güveninizi sarsan, sizi düşünmeye zorlayan meselelerin mutlaka bilinçli gözden geçirilmesi gerekir. Dengenizi bozan her ne varsa onu geride bırakmanızda yarar var.

15 Mayıs tarihinde her alanda gayet akıllıca kararlar verebilirsiniz. Sizden etkilenmeyecek kimse yoktur. Sizi dikkatlice dinlerler ve sizden yana düşünürler.

Yengeç Burcu
Mayıs ayının ilk haftası boyunca hem dostluk ilişkileriniz güçlenir hem hayatı güzel yanlarıyla hissetmeniz mümkündür hem de parasal açıdan faydalı olacak görüşmelerde bulunulur. Belki çok çabuk karar vermezsiniz.

Ancak her alanda kazanmaya dönük düşünürsünüz. Bunun sonucunda başarılı olmanız mümkündür. İnsanları bir hedef için bir araya getirebilirsiniz.

9 Mayıs tarihinde, ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde çok ciddi manada durulması gerekiyor. Amacınız, hayata bakış açınız ve yapmak istediklerinize göre seçimlerinizi gözden geçirmelisiniz.

10 Mayıs tarihindeki Güneş tutulması, bazı kişilerin canınızı sıkabileceğini, bir takım arkadaşlıkların tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor ve sizi uyarıyor. Finansal anlamda sözler altına girmemek, hedefinize uygun şekilde hareket etmek lazım.

15 Mayıs tarihinde geri planda çok fazla yoğunlukla mücadele edersiniz. Hızlı çalışmanız, hızlı düşünmeniz ve dağılmamanız gerekiyor.

Aslan Burcu
Mayıs ayının ilk haftası boyunca hem dostluk ilişkileriniz güçlenir hem hayatı güzel yanlarıyla hissetmeniz mümkündür hem de parasal açıdan faydalı olacak görüşmelerde bulunulur. Belki çok çabuk karar vermezsiniz. Ancak her alanda kazanmaya dönük düşünürsünüz.

Bunun sonucunda başarılı olmanız mümkündür. İnsanları bir hedef için bir araya getirebilirsiniz.

9 Mayıs tarihinde, ilişkinizle ilgili meseleler üzerinde çok ciddi manada durulması gerekiyor. Amacınız, hayata bakış açınız ve yapmak istediklerinize göre seçimlerinizi gözden geçirmelisiniz.

10 Mayıs tarihindeki Güneş tutulması, bazı kişilerin canınızı sıkabileceğini, bir takım arkadaşlıkların tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor ve sizi uyarıyor. Finansal anlamda sözler altına girmemek, hedefinize uygun şekilde hareket etmek lazım.

15 Mayıs tarihinde geri planda çok fazla yoğunlukla mücadele edersiniz. Hızlı çalışmanız, hızlı düşünmeniz ve dağılmamanız gerekiyor.

Başak Burcu
Mayıs ayının ilk haftasında doğru kararlar verebilmek gayet kolay. Siz yenilikten yanasınız. O zaman öyle bir yenilik yapınız ki, hem istikrarlı hem de akıllıca ilerlemek mümkün olsun. Planlama için enerjiniz gayet yüksek.

Eğer artık dışa açılmanız, kapıları çalmanız ve güvenle kendinizi ifade etmeniz gerekiyorsa bunu yapınız. Başarıyı asla birilerinin veya şansın eline bırakmayınız.

9 Mayıs civarında, mesleki konularda iki yönlü düşünebilirsiniz. Bir yandan işinizi sürdürürken diğer taraftan bir başka iş arayabilirsiniz. İlişki anlamında bu tarih, kafanızın karışmasına neden olsa da, siz beraberliğiniz hakkında doğru bir yol izleyebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar düzgün bir partner seçiminde bulunabilirler veya nasıl bir tercihte bulunmaları gerektiğinin farkındadırlar.

10 Mayıs tarihindeki tutulma, maddi ve manevi anlamda güven arayışınızın işaretçisidir. Bir başka şehir, iş, seyahat, ticari yolla kendinizi garanti altına almak istersiniz. Bulunduğunuz yerde pek rahat etmezsiniz. Ancak ne yapacağınıza karar vermekte zorlanırsınız. Bu sırada gelişen olaylar, yaşananlar karşılaştığınız durumlar sizi bir hayli zorlayabilir.

15 Mayıs tarihinde iş hayatınızla ilgili konularda hem oldukça yoğunsunuz hem de yeni iş girişimleri anlamında enerjiniz gayet yüksek.

Terazi Burcu
Mayıs ayının ilk haftası menfaatlerinizi düşünmenin zamanı. Başkalarıyla olan her türlü ilişkinizde kendi payınıza düşenin hesabını iyi yapınız. Ancak tutkulu ve saplantılı tepkilere yol açmadan, hakkınızı istemeyi bilin. Parasal konularda uzun vadeli düşünmeye çalışın. Eğer mali bir kriz durumunuz varsa, borç almayı düşünüyorsanız geri ödemelere dikkat edin.

9 Mayıs tarihi itibariyle ilişkilerde iki yönlü gelişmeler söz konusu olabilir. Bir yandan ilişki sürdürülür diğer yandan ilişkide yerli yerine oturmaya meseleler gözden geçirilir. Bu meseleler mali olabileceği gibi tamamen maddi yönde de gelişebilir.

10 Mayıs tarihindeki güney düğüm ucunda meydana gelen Güneş Tutulması, ilişkinizle alakalı meseleler, finansal konular ve arzularınızın tatmini yönünde sizi zorlar. Yaşanan bir takım krizler ister istemez güvenliğinizi düşünmeniz gerektiğini hatırlatır. Kayıp veya ayrılık yaşanabilir. Borç ve alacak meseleleri sürekli kendini hatırlatır.

15 Mayıs itibariyle kurulacak tüm iş, özel, eğitim, medya faaliyetlerinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Akrep Burcu
Mayıs ayının ilk haftasında ilişkinizle ilgili konularda verilecek kararların gayet bilinçli ve uzun vadeli olacak şekilde düşünülmesinde yarar var. İkiniz arasındaki problemleri sürekli gündeme getirmek yerine, şimdi siz birbiriniz için neyi ifade ediyorsunuz öncelikle bunu düşünün.

Evlenme veya ayrılık kararları ne olursa olsun gözden geçirin. Bu devrede her şey tutkulu bir şekilde ifade bulur. Karışıklıklar iyi bir planlama ile rahatlıkla çözülür.


9 Mayıs tarihi itibariyle, iş ortaklığı ve beraberliğinizle ilgili konularda kafa karıştırıcıdır. Partnerinizle iletişiminiz son derece önemli. İki yönlü düşünen veya hareket eden sevgiliniz veya eşinizle sorunlarınızı mutlaka oturup konuşmalısınız.

10 Mayıs tarihindeki Güneş Tutulması, birebir ilişkinizle alakalı konularda etkili olup, ayrıca iş ortaklığı, finansal meselelerde de önem arz ediyor. Belli bir mücadele söz konusu ancak bu mücadele tümüyle duygusal baskıların artmasına yol açabilir. Kişi kendini güvende hissetmeyebilir. Burada yapılması gereken esnek düşünmek ve akışa bırakmak her şeyi. Yoksa çok zorlanabilirsiniz.

15 Mayıs tarihinde birileri zekice davranıp sizin hakkınızı elinizden almaya kalkabilir. Birilerine kanmamak için çok bilinçli olunuz.

Yay Burcu
Mayıs ayının ilk haftasında iletişim, güvence, ileriye yönelik hedefler, çalışma hayatınızla ilgili meseleler ve sağlık konuları üzerinde bir hayli durulur. Parasal açıdan durum gözden geçirilir.

İşinizden elde ettiğiniz gelir veya bütçenizi oluşturan kazanç olguları gayet kıymetlidir. Geçiminizi sağlamak için bir takım işler araştırılır. İstikrarlı düşünülmeye çalışılır. Mali konularda akıllıca hareket edilir. Verilen kararlar tamamen içinde bulunduğunuz duruma göre belirlenir.


9 Mayıs itibariyle, ilişki ve çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde mantıklı düşünmek, dağılmamak gerekiyor. Genel olarak sağlam olana yönelmeliyiz.

10 Mayıs tarihindeki tutulma iş hayatınızla ilgili meselelerde yaşanması muhtemel krizleri işaret ediyor. Bu krizlerin nedeni, finansal açıdan ileriye dönük düşünüldüğünde kendinizi güvende hissetmemenin getirdiği sıkıntılardır. Kişi bu durumda baskı altında kalabilir. Bilinçli davranmak ve olmak zorundayız.

15 Mayıs tarihi itibariyle ilişkinizle ilgili meselelerde partneriniz öyle zekice davranır ki, onun her sözünden kolayca etkilenebilirsiniz. İster yeni tanışma, ister devam eden ilişkinizde söylenen sözlere çok dikkat ediniz.

Oğlak Burcu
Mayıs ayının ilk haftasında gayet akıllıca düşünürsünüz. Aşk hayatınızla ilgili konularda ileriye dönük kararlar almaya çalışırsınız. Bir durumu, kişiyi veya meseleyi gelecek vaat ediyorsa tercih edersiniz. Güven-saygı ve sevgi üçlüsü her alanda etkili olur.

Para kazanmak, hayatınızı garanti altına almak, aşkta huzur bulmak, lezzetli yaşamak için her bir olgu gözden geçirilir. Hayatı, başarı ve toplum içindeki yerinize göre değerlendirirsiniz. Konuşmalarınız gayet ciddidir. Risk altına girmezsiniz.

9 Mayıs civarında çalışma hayatınızla ilgili konularda ve aşk hayatınızı ilgilendiren meseleler üzerinde dağılmamak için her zaman olduğu gibi bilinçli düşünmekte ve sağlam olana yönelmekte fayda var. Bu sırada Merkür burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için iletişim gücünüz yüksek olacaktır.

10 Mayıs tarihindeki tutulma aşk-çocuklar-sanatsal faaliyetler-iş hayatı ve sorumluluklarınızla ilgili konularda etkilidir. Duyarlılığınız yüksek olabilir. Güven içinde yaşamak adına mücadele verebilirsiniz. İçsel yönden biraz huzursuzluk, hassasiyet yüksek olabilir.
15 Mayıs tarihinde iş hayatınızla ilgili konularda bir hayli yoğun olursunuz. Karşınıza çıkan tekliflere hemen olur veya hayır yanıtı vermeden önce iyice düşününüz.

Kova Burcu
Mayıs ayının ilk haftasında mali konularda durumunuzu gözden geçirerek, ailevi veya kendinizle alakalı kararlar verebilirsiniz. Fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek ve en iyi kararı verebilmek için çok akıllı olmak gerekir.

Eğer bir başka yere taşınmayı düşünüyorsanız veya evinizle alakalı bir planınız varsa uygulamadan önce hem maddi hem de manevi anlamda hesabınızı iyi yapınız. Ofis açmayı düşünüyorsanız bütçeniz zorlanır mı, bunu yapmanın yararlı ve zorlayıcı yönlerini mutlaka ele alınız. İşi şansa bırakmayınız.

9 Mayıs tarihinde ev-aile-yuva-güvenliğiniz-çocuklarınız-aşk hayatınızla ilgili konularda aktif bir enerjiye sahipsiniz. Ancak bu konularda bir karar verilecekse mutlaka güvenilir, kazandırıcı ve ilerisi adına umut vadedeni tercih etmekte yarar var.

10 Mayıs tarihindeki Güneş tutulması, evinizi satışa çıkarmak, ev satın almak, eviniz ve ailenizle ilgili konular üzerinde yoğunlaşmanızı sağlıyor. Belki bir kriz veya bir mali durum nedeniyle bir hayli zorlanabilirsiniz. İş yaşamınız ve gelirinizle alakalı konularda çok dikkatli olmakta yarar var.

15 Mayıs tarihinde zekice taktiklerde bulunabilirsiniz. Sözleriniz bir hayli etkilidir. Akıllıca olayları kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Balık Burcu
Mayıs ayının ilk haftası iletişimde sağlamlık, doğru karar verebilme şansınız yüksek. İş yapma becerikliliğiniz sayesinde başarılı adımlar atabilirsiniz. Dağılmazsınız. Ne istediğinizi bilerek ilerlersiniz. Kazançlı işlere yönelme, ideallerinize sahip çıkma, geleceğinizi kurma, çevreniz üzerinde etkili olma anlamında şanslısınız. 4 Mayıs tarihi sizler açısından bu anlamda bir hayli olumlu.

9 Mayıs tarihi itibariyle, eviniz, aileniz, yakın çevrenizdeki yoğunluğun yükselişi, bir değişimi işaret ediyor. Ancak bu değişimin çok iyi düşünülerek gerçekleştirilmesi lazım. Bu konuda bilinçli hareket etmekte, aceleye getirmemekte yarar var.

10 Mayıs tarihindeki Tutulma, özellikle çevre değişimini, kardeşlerinizle alakalı durumu, eğitim hayatınız ve mali konulardaki meselelerin sizin için çok önemli hale geldiğini gösteriyor. Riskten uzak durmakta yarar var. Huzurunuz her şeyden önemlidir. Değişim kolay olmaz. Yavaş yavaş her şey yerli yerine oturur. Paranıza, güvenliğinize, kendinize gereken önemi veriniz.

15 Mayıs tarihinde ev içindeki aktiviteler bir hayli artıyor. Zihinsel anlamda çabuk düşünürsünüz. Ofis, iş, ailevi, ilişkinizle alakalı konularda yoğunluğunuz bir hayli artacaktır.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER mayıs ayı burç yorumları, mayıs ayı burçları, burç yorumları, burç yorumları, aylara göre burç yorumları, mayıs ayı aşk burçları, mayıs ayı para burçları