LÖSEV'e EGSD Üyelerinden Tam Destek

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Türkiye'de 15 yıldır maddi güçlükler içindeki binlerce lösemili ve kanserli çocuğa ücretsiz tedavi, eğitim, sosyal ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı ile örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.Zorlu tedavi sürecinde en büyük zorluklara direnen lösemili çocukların annelerinin el emeği ürünler ürettikleri LSVDükkan markalı ürünlerin hammadde ihtiyacı için destek veren EGSD üyeleri, lösemili çocukların tedavisine bu yolla katkı sağlayacak.

Lösemili çocuklara kaynak..

LÖSEV bünyesinde www.lsvdukkan.com adresinden, LÖSEV’in tüm şubelerinden ve Türkiye’nin tüm illerinde açılan stantlardan, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa'da yer alan atölyelerde üretilen el emeği ürünlere kavuşulurken, bu ürünleri alanlar çocukların tedavisine de destek oluyor. EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden’i ziyaret eden ve LSVDükkan markası hakkında bilgi veren LÖSEV yetkilileri, EGSD ile birlikte bu önemli projeye imza attı.

Özden, LSVDükkan ürünleri için ihtiyaç duyulan kumaşlar noktasında üyelerinin destek vereceğini ifade ederek, “Derneğimiz üyeleri kalan kumaşlarını bu şekilde değerlendirecek. Bu sayede önemli bir amaca da hizmet etmiş olacaklar. Lösemili çocukların tedavisine bir nebze olsa da kaynak sağlayarak, toplumsal sorumluluklarını yerine getirmiş olacaklar. Biz herkese bu konuda ellerinden gelen desteği vermeye çağırıyoruz. Bu konudaki duyarlılığımız ne kadar artarsa o kadar çocuğun yaşadığını sıkıntının çözümüne katkı sağlar, ailelerine de bu zorlu süreçte destek oluruz” dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER LOSEV, isvdukkan, EGSD, EGSD yönetim kurulu başkanı, Mukadder özden, LSV dükkan, magazin izmir, izmir haberleri