Levent Marina'nın Sevimli Konukları


İzmir’de teknelerin en güvenli ve konforlu adresi Levent Marina, bu kez de yüzen Fiat 500 otomobilleri ağırladı.Fiat 500’ün yeni modellerini tanıtmak için düzenlenen yüzen otomobiller, dünya turuna İzmir’de Levent Marina’da devam etti. Yüzen Fiat 500’ler, Los Angeles, Miami, Chicago, Ibiza, İstanbul ve Çeşme’den sonra İzmir’de vazgeçilmez konumuyla öne çıkan Levent Marina’dan suya indirildi.

Levent Marina içerisinde birkaç tur attıktan sonra Konak’a kadar gidiş-geliş turları yapan ikonik sevimli araçlar, İzmir halkını hem büyüledi hem de şaşkına çevirdi.

Dirinler Döküm San ve Turizm Liman İşletmeciliği A.Ş.’nin işletmesini üstlendiği Levent Marina’nın dünya çapında bir organizasyona ev sahipliği yapmasından büyük mutluluk duyduklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Melih Dirin, “Tüm dünyada büyük ilgi gören ve otomotiv dünyasının efsanevi modelleri arasında yer alan Fiat 500’lerin dünya turunun İzmir’deki durağı Levent Marina oldu. Böylelikle marinamızın İzmir için ne denli önemli bir konumda olduğunu bir kez daha gösterdik. Burada faaliyet gösteren birbirinden nezih, kaliteli ve seçkin mekanlarımızla Levent Marina, gerçek İzmir havasının yaşanabileceği nadide konuma sahip” şeklinde konuştu.

İki hafta boyunca Türkiye sahillerini gezecek olan yüzen otomobillerin, dünya turunu Türkiye’den sonra Avusturya, Hollanda, Almanya ve Polonya gezileriyle sürdüreceği bildirildi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Levent Marina, yüzen Fiat 500, yüzen otomobil, yüzen araba, fiat, levent marina etkinlik, Dirinler Döküm San ve Turizm Liman İşletmeciliği A.Ş, Melih Dirin, fiat dünya turu