Küçük Kulüpte Beyaz Gece!

Küçük Kulüp “Beyaz Turnuva” yetişkinler ve minikler final maçları ve keyifli bir kokteyl ile sona erdi.Ana sponsorluğunu Ege Koop’un, yan sponsorluğunu ise Ferruh Filiz Optik, Vesta Kişisel Gelişim, Eğitim ve Uygulama Merkezi’nin üstlendiği ve bu yıl 21’ncisi düzenlenen ve Açık Kategoride 54, minikler kategorisinde ise 10 çift 10 gün boyunca kıyasıya mücadele etti. 

Turnuvanın Minikler Kategorisi’nde Selina Atay-Efe Erden turnuva birincisi olurken, Doğa Akyürek - Enes Güler turnuva İkincisi oldu. Şevval Özkardeşler-Egemen Ava Centilmen Sporcular seçildi. Pelin Koçan-Hüsnü Hatipoğlu turnuva birincisi olurken, Ayşim Pennetti - Hakan Akman Turnuva İkincisi, Özcan Varlı-Janet Doğru ise Centilmen Sporcular seçilerek ödüllendirildi.

Törende konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, beyazın saflığı ve temizliği simgelediğini belirterek, Beyaz’ın asalet, masumiyet olduğunu belirterek, “Teniste beyazlık ise ayrıştırıcılıktan oluşan bir spor etkinliğidir. Sportif başarıya herkes ulaşabilir ama etik değerlere ulaşmak temel başarıdır. Bu nedenle Wimbledon Tenis Turnuvasındaki gibi bizlerde kulübümüzde oynanan Karışık Çiftler Tenis Turnuvasında beyaz konseptini ön planda tutarak centilmenliğin spordaki önemini vurgulamak istedik. Tüm tenis camiasını beyazın sırrını keşfetmeye davet ediyoruz” dedi.

 

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ege Koop , Ferruh Filiz Optik, Vesta Kişisel Gelişim, küçük kulüp, emre sarıgedik, doğa akyürek, enes güler, özcan varlı, janet doğru, şevval özkardeşler, egemen ava, izmir tenis turnuvaları, küçük kulüp tenis turnuvaları, izmir spor faaliyetleri, izmir etkinlikler, izmir spor etkinlikleri