Keremcem Mercedes’i Teslim Etti

İzmir Optimum Outlet’te yaptığı alışverişle son model Mercedes C180 otomobil kazanan Tevfik Güle için ödül teslim töreni yapıldı.İzmir Optimum’un Mercedes C180 kampanyasının talihlisi Urla Belediyesi’nde zabıta memuru olarak çalışan 34 yaşındaki Tevfik Güle, Mercedes’ine kavuştu. Şanslı Optimum ziyaretçisine Mercedes’in anahtarı ünlü sanatçı Keremcem tarafından verildi.Keremcem, Güle Ailesinin Sevincine Ortak Oldu

Ziyaretçilerine cazip kampanyalarla değerli hediyeler sunan İzmir Optimum, bu kez Tevfik Güle’nin yüzünü güldürdü. Optimum sayesinde hayallerini süsleyen sıfır kilometre Mercedes C180 otomobilin sahibi olan zabıta memuru ve ailesi ünlü sanatçı Keremcem ile birlikte mutluluk pozu verdi.

Anahtarı Kendisine Şans Getiren Çocukları ile Birlikte Aldı

Binlerce Optimum ziyaretçisinin katıldığı kampanya sonunda yapılan çekilişte en şanslı Optimum ziyaretçisi Tevfik Güle olmuştu. Zabıta memuru Güle, anahtar teslim törenine kendisine şans getirdiğini söylediği çocukları ve eşi ile katıldı. İzmir Optimum Outlet’te Milli Piyango İdaresi ve Noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş ile Mercedes C180’in sahibi olan Tevfik Güle, kendisini hayallerindeki otomobile kavuşturan Optimum Outlet yönetimine teşekkürlerini iletti. Optimum yöneticileri ise yeni yılda da sürprizlerin devam edeceğinin müjdesini verdi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Keremcem, İzmir Optimum Outlet, Mercedes C180, Tevfik Güle, optiğmum hediye, optimum çekiliş