HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 1 Kasım 2016

Karşınızda Ferrari GTC4Lusso!

Magazinizmir
İtalyan marka Ferrari, ilk dört koltuklu V8 modelini tanıttı. O, artık eskisine göre sivriltilmiş hatlarıyla çok daha agresif!

Turbo V8 motorla güçlendirilmiş yeni Ferrari’nin ilk bakışta dikkat çeken en belirgin özelliği, kuşkusuz dört koltuklu tasarımı. Bununla birlikte ilk dört koltuklu V8 olan GTC4Lusso, günlük kullanıma uygun yapısının yanında, bir Ferrari’den beklenebilecek tüm performans kriterlerini de karşılıyor. Dört yolcu ve geniş bagaj kısmı için geniş bir alan sunan Ferrari, ayrıca son derece yeterli bir iç hacme de sahip. Arkaya doğru alçalan tavan tasarımı ve genel görünümüyle aracın sportif ruhu da kaybolmamış.

zenginleştiren çift kokpit tasarımı, yolcuya da ayrı bir ekran sunarken; 10.25 inç büyüklüğündeki HD dokunmatik ekran da çok sayıda farklı işleve sahip.
Güçle ilgili detaylara geçecek olursak; Ferrari GTC4Lusso, 12 silindirli motoruyla sürekli güç akışı sağlarken, 690 HP üretiyor. Ayrıca Ferrari patentli 4RM Evo dört çeker sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda mükemmel çok yönlülük gösteriyor. 0-100 km/s hızlanmasını sadece 3.4 saniyede tamamlayan yeni otomobilin maksimum hızı ise 335 km/s. Görünen o ki yeni Ferrari, günlük kullanım için sportif ve çok yönlü bir otomobil hayal eden herkesin rüyalarını süsleyecek.

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN