Karaca Home’dan Sıcacık Renkler Benzersiz Desenler

Karaca Home’un sıcacık renkleri ve benzersiz desenleri, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtarak yatak odalarınıza romantizm getiriyor.Kışın romantizmini sevenler için, senenin en trend rengi kahverengi Karaca Home ile yatak odalarınızda. Kahverenginin tüm tonlarını bulabileceğiniz koleksiyonda, geometrik ve çiçekli desenler ön planda. Krem, bej, vizon, açık ve koyu kahve gibi tüm tonların kullanıldığı nevresimler, kahverenginin tüm dinginliğini ve huzurunu yaşam alanlarınıza yansıtıyor.

Her zevke uygun tasarımlardan oluşan Karaca Home nevresim takımları, bu kış kahverengi ve farklı tonlarının asaletini sizlere sunuyor. Toprağın ve ahşabın rengi olan kahverengi, yaşam alanlarında doğallık, açıklık ve rahatlık isteyenler için en çok tercih edilen renk olacak.
Özellikle dokunma duyusunu harekete geçiren, arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçları cevaplayan Karaca Home ürünleri, doğallığın pozitif enerjisini evlere taşır. Banyo ve yatak odası gibi özel yaşam alanlarına güzellik katan ürünler, yalın bir ambians yaratır.

Karaca Home 3.000’e yakın ürününü, dokuz farklı konseptte tüketicisiyle buluşturuyor. Bunlar sırasıyla, Handmade, Ranforce, City, Saten, Teenage, Bebek ve Genç, Banyo, Solid ve Örgü Battaniye ve Yatak Örtüsünden oluşur. %100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve %100 penye kullanılan ürünler, kalite ve estetik tasarımı bir araya getiriyor.

www.karaca-home.com - www.twitter.com/KaracaHome - www.facebook.com/KaracaHomeTR

Karaca Home Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
Lova PR Halkla İlişkiler ve Danışmanlık / 0 (216) 401 13 23
Begüm Kalkan - begumkalkan@lovapr.com / info@lovapr.com


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER karaca home, karaca home modelleri, karaca home ürünleri, karaca home haberleri, karaca home 2014, yatak odası modelleri, 2014 mobilyalar, 2014 oturma odası modelleri