HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 11 Mart 2020

JUMBO ZAMANSIZ TASARIMLARIYLA ALMANYA’DAN ÖDÜLLE DÖNDÜ!

Magazinizmir
Zamansız tasarımları ile birçok kez dünya çapında ödüllendirilen Jumbo,German Design Awards 2020’de Mükemmel Ürün Tasarımı kategorisinin kazananı oldu

 1966 yılında Avrupa’da aldığı ödül ile “kendi alanında uluslararası bir tasarım yarışmasında ödül kazanan ilk Türk markası” ünvanına sahip olan Jumbo,72 yıldır tasarımları ile dünya çapında beğeni kazanıyor. Mutfak ve sofralarda kaliteli ve zamansız tasarım çizgisini koruyan Jumbo, dünyaca ünlü markaların yarıştığı German Design Awards 2020’de kazandığı ödül ile,başarısını uluslararası platformdayeniden tescillemiş oldu.

Estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sofralara taşıyan Jumbo, “Başarıyı görünür kılan ödül” sloganıyla her yıl, yenilikçi tasarım ve öncü fikirlerin değerlendirildiği “German Design Awards 2020”de “Mükemmel Ürün Tasarımı” ödülünü kazanan marka oldu.

Jumbo ve ürünlerle ilgili detaylı bilgiye https://www.jumbo.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Jumbo Hakkında:

Jumbo, Çemberlitaş’ta küçük bir atölyede kuruldu. Sadece en doğal malzemeleri kullanarak zamansız tasarımlar yaratan Jumbo, yıllar içinde yeniliğe ve yaratıcılığa olan inancı ile büyüdü ve en güvenilir markalar arasına girmeyi başardı. Çelik, porselen, cam ve taşa hayat veren ince işçilik ve 120’den fazla endüstriyel tasarımla Türkiye ve dünya çapında sayısız ödül kazandı. Jumbo, kaliteden ödün vermeyen ve seçimlerinde fark yaratmak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

FACEBOOK İLE BAĞLAN