İzmir'i Bir de 'Levent Marina'dan Seyredin!

61 yıldır imalat sanayiinde faaliyet gösteren Dirinler Döküm Sanayi Ticaret A.Ş., 2010 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı tarafından düzenlenen ihaleyi kazanarak İzmir’in korkulu rüyası haline gelen alanı İzmir’in prestij noktası haline getirdi.



Dirinler ailesinden Melih Dirin’in gecesini gündüzüne katıp, İzmir’e ve turizme kazandırdığı şehrin tek marinası “Levent Marina” elit müşteri portföyüyle gönül rahatlığı içinde gidilebilecek mekanlar arasındaki yerini sağlamlaştırdı.

Dirinler Döküm Sanayi Turizm Liman İşletmeciliği ve Ticaret Anonim Şirketi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Melih Dirin, Levent Marina’da konsepti bozacak hiç bir duruma müsaade etmezken işletmesini aldıkları ilk günden itibaren iyi işlere imza atıyor.

Levent Marina’nın eski karanlık günlerini unutturan ve bugün konseptli 10 mekandan 6’nın işletmesini de üstlenen Melih Dirin İzmir’e kazandırdıkları kaliteli mekanlarla gurur duyuyor. İzmir'in en güzel mekânlarından biri olmasına rağmen saklı kalan Levent Marina’yı canlandırıp hak ettiği güzel günlere taşımak gibi bir misyonları olduğunu söyleyen Dirin, “sağladığımız yatırımlar ile Levent Marina’yı baştan aşağı yenileyerek, İzmirliler’in ilgi gösterdiği, merak ettiği bir mekân haline getirdik. Levent Marina’da konferans, şirket seminerleri ve nikâh gibi birçok organizasyona yaptığımız ev sahipliği ile organizasyonlara ortak oluyor mutluluğu paylaşıyoruz. Ekip olarak bugünlere gelebilmek için birçok emek ve özveri sarf ettik. Bu emek ve özverinin boşa gitmesini istemiyoruz. Bu nedenle burada konsepti bozacak durumlara anında müdahele ediyoruz” dedi.

Dirinler ailesi ve çalışanları olarak “her ne yapıyorsak yapalım en güzelini, en kalitelisini yapmakla mükellef olduğumuza inanıyoruz” diyen Melih Dirin konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bize yol gösteren ilkelerimizden asla vazgeçmeyeceğiz. İzmir’in en kıymetli yerlerinden biri olan Levent Marina’yı hak ettiği konuma taşıma, itibarlı, nezih ve kaliteli bir yer haline getirme hedeflerimize her gün biraz daha yaklaşıyoruz. Bu açıdan marina’ya yaptığımız yatırımlarımız artarak sürecek.Kökleri ve geleceği İzmir’de olan bir aile olarak önce kentimize sonra ülkemize simge bir yer ve gıpta ile bakılan bir tesis kazandırmak olan öncelikli amacımıza yaklaşmış durumdayız. Levent Marina’yı İzmir’e yakışır bir hale getirmek için yatırımlardan kaçınmayacağız.”

Levent Marina içerisinde yer alan Apropo Cafe, Bar Vivo, Pourt Lounge, Cicogna Restaurant, Potiri Meyhane ve Tarasa Nostaji’nin işletmesini de Melih Dirin üstlenmiş durumda


Levent Marina’daki mekanlar..

. Apropo Cafe (Marina’nın eşsiz manzarasına bakan Toskana renkleri ile süslenmiş kahvaltı menüsüyle başlayıp günün tadını çıkarabileceğiniz huzurlu bir ortam...)

. Bar Vivo (Zengin kokteyl menüsü ile karada tekne bar keyfi sunan Vivo Bar yenilenmiş dekoru, personeli ve DJ Yiğit Vaneli eşliğinde muhtşem geceler ve eğlenceler misafirlerini bekliyor...)

. Port Lounge (Müşteri memnuniyeti ve taleplerini daima ön planda tutan kalite ve hizmet anlayışı ile kendini kanıtlamış Port Lounge Catering, misafirlerini Port Lounge’a bekliyor...)

. Cicogna Restaurant (Misafirlerini dünya mutfaklarının birbirinden özel lezzetlerinin marina huzuru ile harmanlandığı, gündüz ve akşam menüleri ile buluşturuyor...)

. Potiri Meyhane (İzmir körfezinin eşsiz manzarasında günün yorgunluğunu iki tek ile atabileceğiniz bir Rum Meyhanesi...)

. Tarasa Nostalji (70'li yılların motoguzzilerini, kokoreç, köfte-ekmek, midye, kumru, şambali vs. nostaljik tadlarla misafirlerine sunuyor…)

. Sipari Restaurant (Tuzda balık, bademli dil menuer, karidesli pazi sarma, şevketi bostanlı balık, sütlü balık, balık kokoreç gibi pek çok özel lezzete, marina manzarasında keyifli sohbetlerde eşlik ediyor…)

. Monthelie Wine House & Restaurant (Seçkin şaraplar eşliğinde özel marine edilmiş et yemekleri ile eşsiz bir damak tadı sunuyor…)

. Wok & Roll Chinese Restaurant (Uzakdoğu kültürünün şaşırtıcı lezzetleri misafirlerini bekliyor…)

. Tuval Restaurant & Cafe-Bar (Kuzey Akdeniz’in, Türk mutfağına uyarlanmış sentezinden oluşan menüleri, taş fırında pişirilen pizza keyfi, seçkin şarap menüsü ve her şubesinde hakim olan sıcak, huzurlu, samimi ortamı ile misafirlerinin tercih noktası…)

Haftanın 7 günü açık olan mekanlarda, öğlen ve akşam hizmet verilmekte, ayrıca otopark problemi de bulunmamaktadır…


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER levent marina, izmirin merkanları, izmirin denize nazır yerleri, izmirin en elit mekanları, izmirin gözde yerleri, izmirde nereye gitmeli, izmir gece kulüpleri, izmirin en iyi mekanları, izmir marina, levent marina hakkında, .Apropo Cafe, Bar Vivo , Port Lounge , Cicogna Restaurant , Potiri Meyhane , Tarasa Nostalji