İzmir Fenerbahçeliler Derneği “Biz Kocaman Bir Aileyiz” Mesajı Verdi

4 Ocak Pazar günü Hilton İzmir Oteli içinde bulunan Fame City’de İzmir Fenerbahçeliler Derneği’nin gerçekleştirdiği bowling turnuvası renkli görüntülere sahne oldu.Etkinliğin en genç üyesi henüz 30 günlük olan yönetim kurulu üyesi Olcay Aslan ve eşi Nalan Aslan’ ın kızı Eliz Lina oldu.

Sabah erken saatlerde dernek üyeleri ve farklı spor takımı taraftarlarının da yer aldığı yaklaşık 100 kişinin katılımı ile başlayan kahvaltı sonrasında düzenlenen bowling turnuvasını Ege Fenerbahçeliler Birliği ve İzmir Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cem Çalışkan Kazandı.

Cem Çalışkan yaptığı konuşmada;” sadece Fenerbahçemizin değil, başka takımların taraflarları olan arkadaşlarımızın da bizimle birlikte olması bize güç veriyor. Sporun sadece sahadaki rekabetten ibaretten olmadığını, saha dışında da dostluğumuzun ve birlikteliğimizin kuvvetli olmasında mutluluk duyuyoruz, Biz birlikte güçlü ve kocaman bir aileyiz, iyi ki varsınız...” diyerek, tüm katılımcılara teşekkür etti.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Fenerbahçeliler Derneği, Hilton İzmir Otel, Fame City, Olcay Aslan, Nalan Aslan, Ege Fenerbahçeliler Birliği, Cem Çalışkan, Fenerbahçe, İzmir Etkinlikler