İzka İnşaat’tan Şimdi De Karşıyaka Tower

Karşıyakalıların yaşam biçimini, istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırlanan mimarisi ile Karşıyaka Tower, görülmesi gereken farklı bir proje olarak öne çıkıyor.“Merkezde yenilenen yaşam” sloganı ile İzka İnşaat tarafından satışa çıkan Karşıyaka Tower, Karşıyakalılara hak ettiği konforu, lüks detayları, görüntülü interkom sistemini, 2 katlı kapalı otoparkı, teras katında havuzu, resepsiyon hizmetleri gibi önemli özellikleri bir arada sunuyor.

Karşıyaka’nın merkezindeki son parsellerden birinde “Merkezde Yenilenen Yaşam” sloganı ile satışa çıkan Karşıyaka Tower, Karşıyakalıların her türlü ihtiyacını karşılamayı hedef edinerek Residence Kule özelliğinde bir proje olarak ortaya çıkıyor.

Klasik Konut Anlayışının Dışına Çıktık

İzka İnşaat Kurumsal İletişim Koord. Sedef DUGALI ; Karşıyaka Tower’da klasik konut anlayışının dışına çıktık, Karşıyaka Tower; Karşıyakalıların hak ettiği konforu, hayallerden öteye taşıyan ince detaylarla yoğuran bir proje, örneğin; yazın sıcağından kışın soğuğundan koruyan ve Karşıyaka’da bir ilk olan kapalı otoparkı, kapalı otoparktan dairenize çıkmanızın keyfini yaşatan kat erişimli asansörleri ile Karşıyaka çevresinde farkını ortaya koyacak bir proje dedi.

Teras Katında Özel Havuzu Ve Güneşlenme Terasları, 2 Katlı Kapalı Otopark Ve Özel Residence Hizmetleri İle Karşıyaka’da Bir “İlk”

Teras katında gökyüzünde yüzmenin ve güneşlenmenin keyfini sunan yüzme havuzu, yaşama kolaylık ve lüks getiren Resepsiyon ve Concierge Hizmetleri ile Karşıyaka Tower’da yaşamak, mutlulukla eş değer hale gelecek dedi.

Karşıyaka Tower’da ; 7/24 Güvenlik Hizmeti, Housekeeping Hizmeti, Teras Katında Özel Yüzme Havuzu, Teras Katında Cep Sineması, Teras Katında Açık Fitness Alanı, Görüntülü İnterkom Sistemi, Çocuk Oyun Alanı gibi her ihtiyaca yönelik sosyal olanaklar mevcut.

İlk Fiyat Avantajından Herkes Yararlanmalı

Kaba inşaatın tamamlanmak üzere olduğu projede, %50 peşinat ile lüks konut sahibi olunabiliyor. Lansman döneminde sunulan ilk fiyat avantajı ile satışlar başladı.

Proje Haziran 2015’de tamamlanıp teslim edilecek. 1+1 ve 3+1 daire konsepti bulunan proje, 20 katlı bir kule olma özelliği ile İzmir’in gözbebeği Karşıyaka’nın tam merkezinde bulunuyor.

Karşıyaka Tower konutlarının yaşanabilir en doğal, en konforlu ve en ferah evleri sunması kadar güvenliği de önemseyen İzka İnşaat, projenin temeline çok önem verdi. Projede son deprem yönetmeliğine uygun olarak fore kazık sistemi uygulanıyor.

İlk fiyat avantajından herkesin yararlanmasını istediklerini belirten Dugalı, her müşteriye özel ödeme koşulları sunarak merkezde yaşamanın rahatlığını herkes yaşamalı dedi.

Karşıyaka’nın Tam Merkezinde Her Yere Yakın Bir Proje

Karşıyaka Tower’ın her yere yakın çok değerli bir lokasyonda bulunduğunun altını çizen Dugalı, Karşıyaka Tower, Karşıyaka’nın merkezinde, sahile ve metro istasyonlarına 10 dakika uzaklıkta, İzmir’in en önemli hastanelerinden birisi olan Medical Park hastanesine 5 dk mesafede, çevre ve ana yolların bağlantı noktasında, mimari duruşuyla çevredeki projelerden hemen ayrılan, benzersiz bir yaşam projesi dedi.

Anadolu caddesinin hemen yanı başında inşa edilen Karşıyaka Tower, hem yatırımcılar hem de ev sahibi olmak isteyenlerin tercihi olacak. Yüksek kira getirisi getirecek olan projede m2’ler ise oldukça geniş. 1+1 ve 3+1 daire tiplerini de özellikle geniş tuttuklarını belirten Dugalı, yaşanabilir alanlar yaratmak başlıca hedeflerimiz arasında dedi.

Çocuklar Unutulmadı

Karşıyaka Tower, Karşıyakalıların yaşamak isteyecekleri bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Karşıyaka’da ilk kez bir konut projesinde 2 katlı otoparkı bina altına alarak 2 katlı kapalı otopark inşa edildi. Böylece, hem araçlarını yazın sıcağından, kışın kirliliğinden koruma imkanı ve güvenle park edip, asansörle dairelerine çıkma lüksü sağlandı, hem de otoparkı kapalı alana taşıyarak yeşil alanlar araçların çocukların oyun alanı hizmetine sunuldu.

www.karsiyakatower.com

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izka inşaat, karşıyaka tower, karşıyaka inşaat, karşıyaka residence kule, izmir inşaat projeleri, karşıyaka inşaat projeleri, karşıyaka inşaat, Sedef Dugalı, Sedef Dugalı Kimdir, İzmir inşaat, inşaat haberleri izmir, izmirde inşaat projeleri, karşıyaka tower nerede