İsminiz ve Sizi Bekleyen Kaderiniz

İsminizin sizin için ne kadar önemli olduğunu hatta kaderinizi belirlediğini biliyor muydunuz? İsminizin içerisinde bulunan harflerden nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu ve nasıl bir geleceğin sizi beklediğini öğrenmeniz için işte ayrıntılar...İsminin içinde Ş, S ve Z harfi olanlar:

İnsanlara her türlü yardımı yapar ve zorda kalmış insanlar özellikle sevdiklerine bütün gücüyle korur ama kızdığı zaman çok acımasızca konuşarak son derece kırıcı olabilirler.

İsminin başında veya ilk hecesinde B ve P harfi olanlar :

Karşı cinsten devamlı kaçmak mecburiyetinde kalırlar. Çünkü karşı cinsle olan ilişkileri onları çok üzecektir. Erken evlenirlerse muhtemelen ayrılarlar ama evlilik geç olursa bu tehlike ortadan kalkacaktır.

İsminin içinde Ü harfi olanlar :

Ailevi sorunlar hiç peşlerini bırakmayacak.

İsminin içinde R, L ve N harfi olanlar :

Genellikle ekonomik sorunları olmayacaktır.

İsminin içinde G ve K harfi olanlar:

İsminin içinde S,T,H,O,R,N ve Z harfi olanlarla ilişkilerine dikkat etmelidirler. Çünkü yaşamlarını alt üst edecek olan sorunları ya onlar yaratacak veya onlarla beraber yaşacaklar.

İsminin içinde V ve U harfi ile RE ve RA heceleri olanlar :

Yaşamlarının hiç bir döneminde para tutmayı beceremeyecek ve genellikle ekonomik sıkıntı çekecekler. Çok para kazansalar bile paranın kıymetini bilemeyecekler ve para tren, onlar istasyon olacak

İsminin içinde Y harfi olanlar :

Yaşamlarının şekillendiği ve en önemli gelişmelerin onları etkilemeye başladığı dönem olacaktır. On yaşından itibaren yaşayacakları olaylar onların geleceğini şekillendirecek, yaşamı tanımalarına yardımcı olacak, en önemlisi güçlü bir kişilik sahibi olmalarını sağlayacaktır.

İsminin içinde F harfi olanlar :

Onlar sevdiği zaman sevgiyi aptalca yaşayacak ve deli gibi sevecektir. Meraklı kişiliği başını sık sık ağrıtacak. Eğer ilk sevdiği kişiyle evlenirse çok mutlu olacak. Aksi halde mutluluk onun için Kaf Dağı'nın ardında kalacak.

İsminin içinde H harfi olanlar :

Karşı cinsten yana çok şanslıdırlar. Hareketli ve canlı bir yaşam onları bekler. Eger H harfi ismin başında ise genellikle başarılı bir çizgileri olur.

İsminin içinde Ş,Ç ve Ğ gibi işaretli harfler olanlar :

Onlar gözü kara ve risk almaktan hoşlanan kişilerdir. Bu harfler eğer soyadında geçecek olursa bu kişiler kariyerleri için her türlü risk alarak çok yüksek mevkilere gelebilirler. Ancak bu kisilerin gözlerinin kara olması onların başını çok sık ağrıtacaktır. Onların içinden büyük politikacilar ve iş adamları çıktığı gibi ünlü mafya babaları da çıkacaktır.

İsminin içinde İ harfi olanlar :

Bu harf ciddi boyutta bir kaza ve ağır hastalıklara işarettir.

İsminin içinde Ö harfi olanlar:

İşaretli harfler kişinin yaşamına genel olarak ekonomik sorunlar ailevi mutsuzluklar ve olumsuzluk getirecektir.

İsminin içinde D ve T harfi olanlar :

Bu iki harf timsaha karsılık olup büyük ve güçlü bir kişilik işaretidir. Önemli mevkilere gelmiş veya başarılı insanlarin isminde genellikle bu iki harf görülür ama bu kişiler öfkelendiği zaman çok sert tepkiler verir ve ortalığı kırıp geçirecek kadar agresif davranırlar

İsminin içinde L harfi olanlar :

Ebette L=30 olduğu için astrolojide Satürn yapılanması denilen dönemi çok yoğun olarak yaşarlar. O dönemde (29 ila 31 yasları arasında) çok önemli ve yaşamlarını çok derinden etkileyecek olaylar olacaktır. Bu olaylar onların yaşamlarının otuz yaşından sonraki dönemini şekillendirecektir.

İsminin içinde C harfi olanlar :

İyi niyetli ve insanlara olumlu yaklaşım sergileyen kişilerdir.

İsminin içerisinde M ve son hecesi MET olanlar :

MEHMET’ler ve AHMET’ler yaşamlarının ilk kırk yılında çok koşustursalar bile başarı ve imkan onlara kırk yaşından sonra gelecektir. Servet ve güç özellikle elli yaşından sonra artarak devam edecek ama Mehmet’ler duygusal olarak hep bir arayış içinde olacaklar.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ismin kadere etkisi, isimler ve anlamları, harflerin anlamı, enteresan haberler, isimlerin kişliğe etkisi, isimler ve özellikleri, ismin karaktere etkisi, adına göre karakter analizi