İngilizler Aşkı Araştırmaya Doymuyor!

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, bir kadın bunları yaşamamışsa gerçek aşkı bulması zor!Kadınlar bilginiz olsun: Bir kadın gerçek aşkı bulana kadar en az iki kalp kırıklığı yaşıyormuş. Tabi bir de 15 kişiyle öpüşmüş olmak da gerekiyor.

İngiltere 'de yapılan bir araştırmaya göre, bir kadının gerçek aşkı bulması için 15 kişiyle öpüşüp iki uzun ilişki yaşaması, iki kez de aşkta hayal kırıklığına uğraması gerektiği söylendi.

Erkeklerin ise, ciddi bir ilişkiden önce, 6 kez tek gecelik ilişki yaşamış olmaları gerekiyor. Sadık bir ilişki yaşamadan önce erkekler, en az 16 kadınla öpüşüyor. Böylece yaşayacakları 'ciddi' ilişki de daha 'sadık' olacaklarını düşünüyorlar.

Araştırmanın ilginç sonuçlarından biri de erkekler, 10 yıl öncesine oranla daha genç yaşlarda, uzun ve ciddi ilişkiler yaşıyor, hatta evliliği düşünüyor.

Araştırmaya katılanlar arasında 'gerçek aşk'a inanan kadınların oranı yüzde 94, erkeklerinki ise yüzde 88.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ingiliz bilim adamları, ingilizler, aşk hakkında, gerçek aşk nedir, aşk neler yaptırır, aşkın etkileri, aşk için yapılan araştırmalar, aşk nedir, aşkın kadın üzerindeki etkisi, aşkın erkek üzerinde etkisi, aşk için yapılan araştırmalar