İçimdeki Çoçuk İrem Ve Cash İle Eğlenecek

İçimdeki çocuk derneği yararına 19 nisan 2014 cumartesi günü tarihi havagazı fabrikası'nda gerçekleşen anne aklı ile 3. Çocuk şöleni, irem ve cash'in performansıyla renkleniyor.Dergici Halkla İlişkiler’in çocuk kulübü üyeleri için her yıl İzmir’de düzenlediği “Çocuk Şöleni”nin 3. yılı daha da dolu geçecek. 19 Nisan’da Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi’nde saat 14.00 ile 19:00 arasında gerçekleşecek şenlik, hem yetişkinlerin içindeki çocuğu hem de çoçukları eğlendirecek sürpriz iki isme de ev sahipliği yapacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de izleyenlerin büyük ilgisini çeken İrem ve Cash sergileyecekleri performanslarıyla katılımcılara keyifli dakikalar yaşatacak.
İzmir’in en büyük kültür merkezinde Şişme Oyun Parkurlarından, Sahne Performanslarına, Okulların Stant etkinliklerinden, ücretsiz binlerce armağana, çekilişten, yarışmalara onlarca eğlencenin bir arada olduğu bir şölen çocukları bekliyor.
Dergici Halkla İlişkiler Genel Koordinatörü Ferhan Avcı, “Bilinçli anneler olarak büyüyoruz, büyütüyoruz. Her yıl konuklarımızın neşeli bir gün yaşaması, stant etkinliklerinde okullarımızın ve proje destekçisi markalarımızın birebir ailelerle bir araya gelmesi verimli bir organizasyon olmasını çok önemsiyoruz. İzmir için kesinlikle farklı ve eğlenceli bir gün, aileleri Havagazında eğlenceye davet ediyoruz” dedi.


Proje Koordinatörü Elçin Ulusoy; “ İzmir’de üçüncü kez gerçekleştirme şansını yakaladığımız bu proje bizi hazırlarken çok heyecanlandırıyor. Bizler İzmirli Cumhuriyet Kadınlarıyız. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın Dünya barışı için atılan en büyük adımlardan biri olduğunu düşünüyoruz. Atamızın izinde yürüyen İzmirli anneler olarak, her yıl olduğu gibi bu yıl da, çocuklarımızın sağlıklı, kültürel donanımlarının arttığı ve sınırsız eğlence ile mutlu ayrılacakları bir organizasyon gerçekleştirmek için çalışıyoruz” dedi
“3.ÇOCUK ŞÖLENİ”, gün boyu sürecek olan eğlenceli oyunlar, konserler, kukla gösterisi, ödüllü yarışmalar, dans gösterileri, defile, hobi ve sanat atölyelerinin yanında çocuklar eğlenirken ebeveynler çeşit çeşit workshoplarla merak ettikleri pek çok soruya yanıt bulabilecek. Ayrıca Okul okul dolaşıp imkânlarını öğrenmek yerine pek çoğu ile tanışma imkanı bulup, katılımcı okul yöneticilerine ve psikologlara danışabilecekler. Kriterlerinin neler olması gerektiğini sınayabilecek ve okulların atölye çalışmaları ile çocuklarının ilgisini gözlemleyebilecekler. Saat başı yapılacak çekilişlerle de çocuklar birbirinden güzel hediyeleri kazanma fırsatı bulacak. www.cocuksoleni.com web sitesi ve www.facebook.com/dprcocukkulubu sayfası ile merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz. Bu yıl İÇİMDEKİ ÇOCUK Derneği yararına gerçekleşen etkinliğe; çocuklar için 25 TL, büyükler için 15 TL'ye aldığınız davetiyelerle giriş yapabilirsiniz. Dergici Halkla İlişkiler’in 0 232 4830043 numaralı telefonun www.facebook.com/dprcocukkulubu sayfasından her an bilgi alabilirsiniz.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İçimdeki Çoçuk İrem Ve Cash İle Eğlenecek, 3.çocuk şenliği, çocuk şenlikleri, elçin ulusay, içimdeki çocuk derneği,magazin izmir