Grafiket 5 Yaşında!

İzmir’in tanınmış reklam ajansı Grafiket sektördeki 5. yılını çalışanları ve müşterileriyle birlikte özel bir partide kutladı.Grafiket’in Alsancak Swiss Otel karşısındaki yeni ofisinin terasında düzenlenen özel partide keyifli dakikalar yaşandı. Aynı gün Ajans Başkanı Görkem Bozkır’ın da doğum günü olması geceye ayrı bir renk kattı. Ajans çalışanları ve 100 kadar davetli hem Görkem Bozkır’ın doğum gününü hem de Grafiket’in yeni yaşını Bağdagül Kesim’in şarkıları eşliğinde kutladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde de İzmirli tanınmış şarkıcılarından Arda sahneyi devraldı. Eğlence dolu saatlerin yaşandığı partide Görkem Bozkır kendisi için hazırlanmış olan doğum günü pastasını keserken ekibinde yer alan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

2009 yılında kurulan Grafiket Adworks, marka iletişim danışmanlığı ve pazarlama iletişimi konularında 360 derece hizmet veriyor. Bir tam hizmet ajansı olan Grafiket Adworks, 19 kişilik ekibiyle; marka ve imaj yaratma, medya ilişkileri yönetimi, kurum içi ve dışı iletişim ve sosyal medya yönetimi olmak üzere çok geniş bir alanda ulusal ve uluslararası markalarla çalışıyor. Çalıştığı markalar için değer yaratma anlayışıyla hareket eden Grafiket, marka ruhunu yansıtacak konseptler ve özgün fikirlerle, hedef kitleye yönelik en uygun iletişim yollarının belirlenmesini sağlıyor.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Grafiket, Grafiket Adworks, Görkem Bozkır, izmir reklam ajansı, Grafiket teras parti, Bağdagül Kesim, Arda Türegün, izmir gece hayatı, izmir etkinlik, alsancak reklam ajansı, Grafiket 5 yaşında