Göztepe Bir İlki Gerçekleştiriyor

Göztepe gönüllü yöneticilerden oluşturduğu ekiple spor kulüpleri içerisinde bir ilki gerçekleştiriyor.Anonim şirket yapısıyla yönetilen kulüplerde camia ile kulüp arasında oluşan boşluğu doldurmak ve ilişkileri geliştirmek amacıyla hayata geçirilen bu yönetim modelinde profesyonel yöneticiler ile gönüllü yöneticiler büyük bir uyum içinde Göztepe’ye hizmet ediyor.

Ali Çapacı, Cengiz Çokgezer, Tolga Gencerler, Cevat Hasanali, Murat İnanlı, Ersel Akbeniz, Tayfun Onur, Kaan Küçükağalar, Burak Yanaşmayan, Hakan Yenigün, Seçkin Demirtaş, Barış Akyelli, Kemal Şentürk, Övünç Emre, Mustafa Tanıl, Orkun Ürkmez ,Emre Özercen, Efe Baki, Fatih İncekara, Doğuş Bayır ve Sinan Toksabay gibi isimlerden oluşan gönüllü yöneticilerin başında Göztepe Spor Kulübü 2. Başkanı Fatih Dalan yer alıyor.

Gönüllü yöneticilerden kurulu yönetimin başkanlığını üstlenen Fatih Dalan, “Anonim şirket yapıları ile yönetilen kulüplerde yaşanan bir boşluğu kapatmak için böyle bir ekip kurduk. Kulübümüz profesyonel yöneticileri ile ortak hareket ederek Göztepemiz’e en iyi şekilde nasıl hizmet ederiz düşüncesini esas alıyoruz. Gönüllü yöneticilerden kurulu ekibimiz sadece futbolla değil amatör branşlarımızla da yakından ilgileniyor. İlerleyen dönemde de yeni amatör branşları spor kulübümüz içine katılımını gerçekleştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Aramızda bir iş bölümü yaptık. Bazı arkadaşlarımız Göz Göz mağazalarımızın sayısının artırılmasına ilişkin çalışmalar yaparken, bazı arkadaşlarımız sosyal projeler üreterek Göztepemiz’e katkı sağlıyor. Üretilen bu sosyal projeler profesyonel yöneticilerimizle görüşerek en kısa sürede hayata geçiriliyor. Bunların yanı sıra diğer kulüplerle dostça ilişkiler kurarak Göztepemiz’in adının her yerde olumlu şekilde anılmasını istiyoruz. Göztepemiz’e hizmet eden bu gönüllü yönetici ekibinin oluşmasına imkan sağlayan, bizleri sonuna kadar destekleyen ve başkan olduğu ilk gün camiasız bu iş olmaz diyen Başkanımız Sayın Mehmet Sepil başta olmak üzere Başkan Vekilimiz Sayın Talat Papatya’ya ve Yönetim Kurulu Üyemiz ve değerli ağabeyimiz Sayın Can Kestelli’ye gönüllü yöneticiler adına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

 


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Göztepe Spor Kulübü, Fatih Dalan, Göztepe, Mehmet Sepil, Talat Papatya, Can Kestelli, Ali Çapacı, Cengiz Çokgezer, Tolga Gencerler, Cevat Hasanali, Murat İnanlı, Ersel Akbeniz, Tayfun Onur, Kaan Küçükağalar, Burak Yanaşmayan, Hakan Yenigün, Seçkin Demirtaş, Barış Akyelli, Kemal Şentürk, Övünç Emre, Mustafa Tanıl, Orkun Ürkmez ,Emre Özercen, Efe Baki, Fatih İncekara, Doğuş Bayır, Sinan Toksabay