Göbek Yağlarının Çözümü "Yoğurt"

Her kadının isteği zor eriyen göbek bölgesi yağlarından kurtulmaktır. Göbek bölgesindeki yağları eritme de yoğurdun yararları saymakla bitmeyecek türden. Egzersizlerinizi aksatmadan takviye olarak uygulayacağınız yoğurt kürleriyle, göbeğinizi eritmek son derece kolay ve lezzetli olacak.Yoğurtlu Zencefil Kürü

Bu kürde zencefilin yağ yakıcı özelliğinden yararlanabilirsiniz. Yoğurtlu zencefil kürü yapmak için 100 gr zerdeçal, 100 gr zencefil ve 100 gr toz tarçını karıştırın. Bu karışıma yoğurdu da ilave edip yemeklerden önce aç karnına tüketin. Kürleri yemeklerden yarım saat önce, aç karnına tüketmeniz daha doğrudur. Kürü dilerseniz balla da yapabilirsiniz. İçeriğindeki baharatlar yağ yakıcı olduğu için hızlı kilo vermede etkilidir.

Yoğurtlu Soğan Kürü

Yoğurtlu soğan kürü için malzemeler; 1 sap taze soğan, 4 sap nane ve bir avuç kadar semizotunu ince ince kıyın. Bu sebzeleri 250 gr yoğurtla karıştırın. Uyumadan 3 saat önce tüketin. Bu soğanlı kürü haftada iki kere uygulamanız yeterli.

Yoğurtlu Naneli Kür

Yoğurtlu Naneli Kürü için gerekli olan 4 sap fesleğen ve 4 dal naneyi ince ince kıyın. 250 gr yoğurtla karıştırın. Ardından 1 adet limon suyunu küre ekleyin. Bu karışımı da uyumadan 3 saat önce tüketin. Etkisini artırmak için sabah, öğle ve akşam yemeklerinden önce tüketebilirsiniz.

Yoğurtlu Maydonozlu Kür

Yoğurtlu Maydonozlu Kür için gerekli olan; 4 sap maydonoz ve 4 sap dereotunu ince ince kıyın ve 250 gr yoğurda karıştırın. Daha sonra bu küre limon suyu ilave edin. Kürü uyumadan 3 saat önce tüketmeniz uygundur. Maydonozlu kürü haftada 2 kez uygulamanız yeterlidir.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Göbek yağlarının çözümü, göbek eritme yöntemleri, göbek eritme diyetleri, göbek yağları için maskeler, diyet, yoğurt, yoğurdun faydaları, yoğurtlu maydonozlu kür, yoğurtlu naneli kür, yoğurtlu soğan kürü, yoğurtlu zencefil kürü, magazin izmir, bi bilsen