HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 17 Ağustos 2017

Globber Scooter ile Yazın Keyfini Yaşayın

Magazinizmir
Çocukların en sevdiği ve mutlu oldukları anlar adeta kendilerinden geçerek oyun oynadıkları zamanlardır. Hele ki onların ilgisini cezbeden, merak uyandıran farklı oyuncaklar söz konusu ise, onlarla zaman geçirirken biriken tüm enerjilerini atabildiklerine ve deşarj olabildiklerine şahit olursunuz.

Gergin ya da kendini mutsuz hisseden bir çocuğun eğlenceli zaman geçirdikten sonra enerjisinin nasıl olumlu yönde değiştiğine mutlaka şahit olmuşsunuzdur.
Ev içerisinde oynamaktan sıkılan çocuklar, güzel havalarda doğayla buluştuklarında farklı bir heyecan ve coşku yaşarlar. Açık havada bir yandan temiz hava alırken, özgürce koşturmaya, yeşillikler içerisinde oyun oynamaya doyamazlar. İçinde bulunduğumuz yaz aylarında çocukların bahçelerde, parklarda daha çok vakit geçirecekler. Çocuğunuzun eğlenirken egzersiz yapabileceği scooterlar ile parklarda keyifli vakit geçirmesini ister misiniz? Cevabınız evet ise, eminiz bir scooter sahibi olma fikri çocuğunuzun oldukça hoşuna gidecek.

Scooter almak istediğiniz zaman eğer online alışveriş seviyorsanız, scooter modellerini bulabileceğiniz güvenilir e-ticaret sitelerini ziyaret edebilir, modelleri incelerken fiyatları ve ödeme seçenekleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Bu anlamda size hem güvenilirliği hem de kaliteli ürünleri ile göz dolduran www.isabelabbey.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesinin oyuncak kategorisine girerek Globber Scooter modellerini inceleyebilirsiniz. Ürün görsellerine tıkladığınızda ürünün detaylarını, fiyatını ve taksit seçeneğini hızlıca görüntüleyebiliyorsunuz. Globber Scooter / My Free Up modeli 3 yaş grubu için uygun olup 50 kg yük taşıyabilmekte. Diğer bir model olan Globber Scooter / My Free Seat 5 In 1 modeli ise 1-6 yaş grubu için uygun olup 20 kg oturaklı yük, 50 kg ayakta yük taşıma özelliğine sahip. Gidon kulpları, dayanıklı, çift enjeksiyon malzemeden yapılmış olan ve direksiyon kilit sistemi bulunan scooterlarda yükseklik pozisyonları ayarlanabiliyor. Her iki modelin farklı renk seçenekleri bulunuyor. Çocuğunuzun renk zevkine göre alacağınız Globber Scotter’in rengini belirleyebilirsiniz.

İster doğum gününde, isterseniz herhangi bir günde sürpriz yapmak için çocuğunuza binmekten keyif alacağı scooterlardan hediye edebilirsiniz. Orijinal ürün garantisi ile satın alabileceğiniz Globber Scotter modelleri için alanında en güvenilir e-ticaret sitelerinden biri olan https://www.isabelabbey.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 2008 yılından beri Türk anneleriyle, Hollywood annelerinin en gözde bebek ve çocuk markalarını buluşturan Isabel Abbey’de alışveriş yapmaya doyamayacaksınız. Giyimden beslenmeye, dekordan, el işi ve sanat ürünlerine kadar çocuklarınız için her şeyi bulabileceğiniz Isabel Abbey’de yaptığınız 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmıyor.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN