Folkart Kupası Heyecanı

Folkart Yelken sporunu desteklemeye devam ediyor. Ege Açıkdeniz Yat Kulübünün Çeşme’de düzenleyeceği yelken yarışı Folkart Yapı sponsorluğunda gerçekleşecek.Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK) 2014 İzmir Kış Trofesi Folkart Kupası 19 Nisan Cumartesi günü Çeşme’de düzenlenecek. Yarışa IRC1, IRC2, IRC 3 ve Destek sınıflarında çok sayıda teknenin katılması bekleniyor. Kış trofesinin son ayağı olacak yarış sonunda Çeşme Marina’da düzenlenecek ödül töreninde hem kış trofesi hem de Folkart Kupası’nda dereceye girecek yarışçılara kupaları verilecek.

EAYK Yönetim Kurulu Başkanı ve komodor Mehmet Yaşar Akçay yelken sporuna katkılarından dolayı Folkart’a teşekkür ederek “Folkart EAYK kulübünü geçtiğimiz yıllarda da destekleyerek yelken sporuna verdiği önemi göstermişti. Bu sene de kış trofemize verdiği destek bizleri çok mutlu etti. Folkart Kupası artık geleneksel hale geldi. Yarışçılar da Folkart kupasını dört gözle bekliyor çünkü Folkart yarışları ve ödül töreni çok güzel geçiyor. Tüm yarış severleri bekliyoruz” dedi.

Spora ve sporculara verdiği önem ve desteklerle gündeme gelen Folkart geçtiğimiz yıl da Ege Açıkdeniz Yat Kulübünün Urla İskele’de düzenlenen 2013 Kış Trofesi V. Ayak Yarışlarına sponsor olmuştu.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Folkart, ge Açıkdeniz Yat Kulübü, Folkart Yapı, 2014 İzmir Kış Trofesi Folkart Kupası, Folkart Kupası, Mehmet Yaşar Akçay, yelken sporu izmir