Filiz Özkol “2015’te Burçları Neler Bekliyor?”

Geride bırakmaya hazırlandığımız 2014 yılında birbirinden değerli konukları ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi, yılın son haftasında ünlü astrolog Filiz Özkol’u ağırladı.26 Aralık Cuma günü saat 13:00- 15:00 arası Agora Kadınlar Kulübü üyeleri ile “Birebir Astroloji Sohbeti” gerçekleştiren Filiz Özkol, saat 16:00’da Agora Sohbetleri’nin konuğu oldu. Söyleşide 2015 yılında bizleri nelerin beklediğinden bahseden Filiz Özkol; yıldızlar, burçlar ve astroloji ile ilgili merak edilenleri cevapladı.

Filiz Özkol Kimdir?

İzmir doğumlu olan Filiz Özkol, lise çağlarından itibaren astrolojiye ilgi duymaya başlamış ve daha sonraki yılllarda konuya daha profesyonelce yaklaşarak yoğun çalışmalarda bulunmuştur. 1990'larda başladığı radyo programcılığı sürecinde; şiir ve sanat konularında yaptığı yayınlarla beğeni kazanmıştır. Yaptığı radyo çalışmalarının arasına "astroloji saatlerini" ilave ederek uzun zaman dilimlerinde aralıksız olarak programcılık hayatını sürdürmüştür. Aynı yıllarda, radyoculuğun yanı sıra, Yeni Asır gazetesinde “Astroloji Yorumları ve Okuyucu Köşesi'” adı altında yazılarına da devam etmiştir. 2000 senesinde; çalışmalarını, astroloji ve insan ilişkileri konusunda TV programlarıyla sürdüren yazar, daha sonra İstanbul'da Sabah Gazetesi-Günaydın ekinde günlük astroloji yazılarına başlamıştır. Filiz Özkol, Sabah Gazetesi ve Yeni Asır gazetelerinde yazılarına devam ederken, TV programlarını ve astroloji çalışmalarını da sürdürmektedir.

 26 Aralık Cuma günü danışma noktasından kayıt yaptıran Agora Kadınlar Kulübü üyeleri ünlü astrolog Filiz Özkol ile 15’er dakikalık seanslarla “Birebir Astroloji Sohbeti” fırsatı elde ettiler. Böylelikle, astroloji ve burçlara dair merak ettiklerini özel olarak Filiz Özkol’a sorabildiler ve katılımcıların yıldız haritalarını çıkartan Filiz Özkol, değerli yorumlarını da birebir olarak paylaştı.

26 Aralık Cuma günü saat 16:00’da da Agora Sohbetleri’nin konuğu olan ünlü astrolog Filiz Özkol, 2015 yılında burçları ne gibi gelişmelerin beklediği konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. 2015 yılında burçları neler beklediğini ve 2015 yılının şanslı burçlarının hangileri olduğunu açıklayan ünlü astrolog Filiz Özkol, 2015 yılının tüm dünyaya ve Türkiye’ye neler getireceğini de izleyicilerle paylaştı. 2015 yılının ilk yarısında ikizler, yay, kova ve terazi burçlarının en şanslı burçlar olduğunu belirten Özkol, yılın ikinci yarısında ise oğlak, yengeç, balık ve boğa burçlarının şanslı dönemlerine gireceklerini vurguladı. Burçları aşk hayatlarında neler beklediğini de açıklayan Özkol, ikizler ve kova burçlarını çok güzel evliliklerin beklediğini açıkladı. Ayrıca, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri astroloji ve burçlar üzerine sorularını Filiz Özkol’a yönelterek, merak ettikleri konular hakkında bilgi sahibi oldular.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Agora Alışveriş Merkezi olarak 2014 yılı boyunca birbirinden farklı etkinlik ve kampanyalara imza attıklarını belirterek, 2015 yılında da birbirinden ünlü ve değerli konukları ağırlamaya devam edeceklerini belirtti.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Agora Alışveriş Merkezi, Filiz Özkol, Agora Kadınlar Kulübü, İzmir Etkinlikler, Hasan Noyan, Agora Sohbetleri, Birebir Astroloji Sohbeti