Erkekleri Burcuna Göre Etkileyin!

Her burcun kendine özgü özellikleri vardır ve kadınların karşı cinsten beğendikleri kişileri burçlara göre nasıl etkileyebileceklerini artık sizde biliyorsunuz. İşte, burca göre karşı cinsi etkileme yolları...Koç:Koç erkeği güvenebileceği, akıllı bir ortak ister. Arzularınızı ifade etmelisiniz. Ona karşı hislerinizi söylemekten çekinmeyin. Onun patron olduğu gerçeğini de unutmayın. Giyim tarzınız Koç erkeği için önemlidir. Stil sahibi ve karakterli bir duruş sergileyerek onu etkileyebilirsiniz. İyi espriler, zeka ve kaliteli bir flört tarzıyla onu etkileyebilirsiniz.

Boğa: O tutkuların adamıdır. Üstelik sadece cinsellikte değil, yiyecek, içecek ve sahip olduğu eşyalarda da aynı tutkular geçerlidir. Bir Boğa erkeğinin kalbine giden yol, midesinden geçer sözünü aklınızda tutun. Yatakta tutkulu zaman geçirirsiniz. Sevginizin ve niyetinizin gerçek olduğuna inanırsa, bir Boğa erkeğiyle çok mutlu olabilirsiniz. Kokular, yemek ve dokunuşlar önemlidir.

İkizler: Bir İkizler erkeğiyle anlaşmanın yolu, onun özgür olmasına izin vermekten geçer. Zeki ve konuşkan kadınlar sever. Detayları fark edebilen ve unutmayan, sürprizlere açık ve onunla aynı ritmi yakalayabilecek kadınlardan hoşlanır. Onlar sevgi ve ilgi odağı olmayı severler. Ancak kendinizle ilgi biraz gizem uyandırmayı da unutmayın.

Yengeç: Onlar için en önemli şey güvendir. Sizinle birlikte olmak istiyorsa, önce size güvenmesi gerektiği için uzun süre bu ilişkiye başlamak konusunda tereddüt yaşayabilir. Sevişmeleri yavaş ve titizdir. Öpüşmek ve dokunmak onun için önemlidir. Onlar astrolojinin en sadık erkekleri arasında yer alırlar ve aynı sadakati eşlerinden beklerler. İyi bir sevgili, sırdaş ve anne olmanızı bekleyeceklerdir.

Aslan: Onun bir kral olduğunu kabul edin. Sizin rolünüz onu desteklemektir. Görünüşe önem verir. İyi giyinen, iyi konuşan, kendine iyi bakan kadınları sever. Ona ihtiyacınız olduğu için değil, onu istediğiniz için onunla birlikte olduğunuzu bilmelidir. Sevgi ve bağlılık onun için önemlidir. O gururlu ve onurludur. Yatak odasında oyunlar sevdiğini unutmayın.

Başak: Bir ilişkiye başlarken mutlaka çok dikkatlidir. Aptal sarışın tarzını sevmez. Zekaya saygı duyar. Giyiminiz önemlidir. Sizin seksi kıyafetleriniz sadece onun için giyinmelidir. Başkalarının görmesi için değil… Mükemmeli ister ve detaylara takılır. Onun bir işkolik olduğunu unutmayın. Kıskançlık oyunlarına girişmeyin. Flört ile eğlenceli bir ilişkiyi ayakta tutun.

Terazi: Uyum ve cazibenin gezegeni Venüs tarafından kontrol edilen Terazi erkekleri, güzelliğe önem verirler. Seksi, akıllı ve romantik kadınlardan hoşlanırlar. Onun sevdiği konular hakkında konuşmayı deneyin. Önce arkadaş olun, sonra ilişkiye adım atın. Erotik romantizm terazi erkekleri için en dengeli baştan çıkarma metodudur. Minnettar ve tutkulu kadınları sevecektir. Ön sevişme için eğlenceli oyunlar hazırlayın.

Akrep: Ona yanaşmaktan korkmayın. Hatta ilk adımı atmanız ona oldukça seksi gelebilir. Onlarla sıkıcı vakit geçirmezsiniz. Bir Akrep erkeği ile cinsel ilişkiniz varsa, spor salonuna üyelik yaptırmanıza gerek yoktur. Hesaplanamaz ve öngörülemez bir cinsellik yaşamanızı sağlarlar. Onlara ayak uyduracak cinsel gücü olan partnerler isterler. Tutku ve erotizm onları fethedecektir. Kendilerini ve ilişkilerini çok ciddiye aldıklarını unutmayın.

Yay:Sürprizlerle dolu bir erkektir. Ancak onun bağımsızlığını desteklemeli ve takdir etmelisiniz. Onun maceracı ruhuna uyabilecek kadınları tercih edecektir. Ne zaman sevişmek isteyeceğini tahmin edemezsiniz. Bir arabanın arka koltuğunda veya sahilde, her an maceraya hazır olun. Eğer dışarı çıkmak isterse, çıkacaktır. Onu engellemeye kalkmamalısınız. Seyahatlerine eşlik etmek için bavulunuzu hep hazır tutun.

Oğlak: O kadar ciddi bir adamı baştan çıkarmak kolay değildir. O kapalı kapılar ardından rahat olabilir. Dengeli ve kontrollü kadınları sever. Güven ve hayranlık üzerine kurulu ilişkiler onun için değerlidir. Size sürprizler yapabilir ve romantik maceralara sürükleyebilir. Siz yeter ki, güvenilir ve sadık olun. Çalışma hayatının ne kadar önemli olduğunu bilin ve kabul edin. Onu destekleyin ve hep yanında olun.

Kova: O tam bir bağımsızlık simgesidir. Rahat ve uyumlu olun. Yatak odasında farklı maceralara açık, gizemli ve bağımsız kadınları sever. Onun en iyi arkadaşları, yine onun gibi bağımsız olabilen kişilerdir. Yeni şeyler ilgisini çeker ancak tıpkı yeni oyuncak gibi, kısa süre sonra ilgisini kaybeder. Onunla konuşmak ve tartışmak keyiflidir. Hatta her söylediğine katılmayın ve tartışmaların oluşmasını sağlayın. Cinsellik konusunda oldukça farklı istekleri olabilir. Onun macerasında yanında olun.

Balık: Onlar romantik doğmuşlardır. Baştan çok eğlenceli olsa da, zaman içinde durağanlaşacağını bilmelisiniz. Romantizmin onlar için büyük önemi vardır. Sevişmek sadece bedensel değil, ruhsal bir tecrübedir. O doğası gereği saldırgan değildir unutmayın. Sakinlik, sevecenlik ve yumuşaklık kalplerini fetheder. Sarılmak, dokunmak ve bedensel temas onlar için değerlidir. Onları sevebilirseniz, kazanırsınız.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER koç burcu, boğa burcu, kizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu, balık burcu, koç burcu erkeği, boğa burcu erkeği, kizler burcu erkeği, yengeç burcu erkeği, aslan burcu erkeği, başak burcu erkeği, terazi burcu erkeği, akrep burcu erkeği, yay burcu erkeği, oğlak burcu erkeği, kova burcu erkeği, balık burcu erkeği, burçlar ve ilşkiler, burçlara göre uyum, burçların özellikleri, burçlara göre erkekler, burcuna göre erkekler