HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

YAŞAM -- 13 Şubat 2018

English Home İle "Altın Işıltısı" Yaşam Alanlarınızda!

Magazinizmir
Mutlu ve şık eve sahip olanların vazgeçemediği marka English Home; dönemin trend desenlerini, kendine özgü tasarım diliyle birleştirerek hazırladığı yeni teması; "Altın Işıltısını" müşterilerinin beğenisine sundu!

Son dönemin trendi "Altın Işıltısı"

Son dönemin trendi olan altın rengi; dekorasyon ve tekstilde de kendini sıkça gösteriyor. English Home’a özgü özel olarak tasarlanan bu temada, altın renginin zengin görünümünü kraliçe taçları ve arılar süslüyor.

Dolabınızı Altın Asaletiyle Düzenleyin!Altın ve bronz renklerle birbirinden çeşitli askılar, zarif ve eşsiz tasarımlarıyla dolabınıza şıklık kazandırıken ayrıca düzenlemenize de yardımcı oluyor.

Zengin Detaylarla "Altın Işıltısı"Temada yer alan kraliçe arı desenli nevresimler, sloganlı yastık kılıfları, payetli kırlentler yatak odanızı tamamen yenilemenize olanak sağlıyor.

Çay takımları, kahve yanı su bardakları ve meşrubat bardakları ise; cam ile altın rengi uyumunun en zarafetli haliyle “Altın Işıltısı” temasında yerini alıyor.

Tema ürünlerini, dilerseniz kapıda ödeme ve mağazadan iade imkanlarıyla mobil uygulamasından veya web sitesinden satın alabilirsiniz.
 

FACEBOOK İLE BAĞLAN