En Sempatik Çift Yarışması Başlıyor

Sıkı durun magazinizmir.com takipçileri! Eşiniz veya Sevgilinizle beraber hayatınız boyunca unutamayacağınız bir akşam yemeği fırsatı yakalayacağınız yarışmamızın başlıyor!Yarışmamız başlıyor! Eşinizle/Sevgilinizle beraber çekilmiş en sempatik fotoğrafınızı magazinizmir facebook uygulamasına yükleyin ve Balıkçı Hasan’da unutulmaz bir akşam yemeği fırsatı kazanın.

Nasıl mı? Tabi ki en fazla beğeniyi alan fotoğrafın sahibi olarak ;) 

Bu yarışmaya katılmak için de; 

1. Adım: Üye ol!

En sempatik çift yarışmasına katılmak için Magazin İzmir Facebook sayfasına gir. Sayfayı beğen. Uygulama linkine tıklayarak bilgilerini eksiksiz doldur.

2. Adım Fotoğrafını Yükle!

Sevgilinle/Eşinle beraber çekildiğin en sempatik fotoğrafını uygulamaya yükle!

3. Kazanmak İçin Fotoğrafını Paylaş!

Artık kazanmaya çok yakınsın! Şimdi arkadaşlarını topla ve en fazla beğeniyi almak için uygulamayı arkadaşlarında paylaş!

Ödül

En fazla beğeniyi alan “Sempatik çift fotoğrafının” sahiplerini rüya gibi bir akşam bekliyor ;)

Evinizden özel bir şoför eşliğinde lüks bir araçla alınıp, Kordon’un en güzel balık restoranı Balıkçı Hasan’a bir star gibi gelmek, keman eşliğinde romantik bir gece geçirip, harika bir yemek yemek, ardından özel arabanızla dilediğiniz yere götürülmek ve ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir gece geçirmek için hemen en “Sempatik çift fotoğrafınızı” seçin ve magazinizmir.com’a yükleyin!

KATILMAK İÇİN TIKLAYIN
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER magazinizmir yarışmaları, magazinizmir, sempatik çift yarışmaları, sempatik çift yarışmaları, izmir yarışmaları, izmir yarışmaları hakkında