Eğlence Sektörünün Ünlü İsmi Tibet Özer'in Muhteşem Düğünü!

Uzun süredir birlikte olduğu Seda Ocakoğlu ile hayatını birleştiren eğlence sektörünün ünlü ismi Tibet Özer'in düğününde Hande Yener, Murat Dalkılıç ve Berksan gibi ünlü sanatçılar sahneye çıktı.Seda Ocakoğlu'nun muhteşem gelinliği ile göz kamaştırdığı geceye şarkılarıyla renk katan Hande Yener, Tibet Özer'in nikah şahitliğini de yaptı. Yaklaşık bin seçkin davetlinin katıldığı düğün töreni öncesi, nikah merasimi deniz kıyısına kurulan platform üzerindeki düğün kamelyasında yapıldı.

HANDE YENER ŞAHİT

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün tarafından kıyılan nikahta Hande Yener, Tiber Özer'in şahitliğini yaptı. Nikah sırasında yaklaşık 10 dakika süren muhteşem bir havai fişek gösterisi geceye katılan davetlileri büyülerken, daha sonra konser alanına hazırlanan düğün bölümüne geçildi.

DÜĞÜNDE ÜNLÜLER GEÇİDİ

Gece geç saatlere kadar süren eğlence sırasında Tibet Özer'in yakın arkadaşı olan Hande Yener, Yıldız Tilbe, Tuğba Özay, New, Murat Dalkılıç ve Berksan, şarkılarıyla, Asena ise göbek şovuyla düğün törenine renk kattı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Seda Ocakoğlu, tibet özer, eğlence sektörü patronları, hande yener , izmir düğünleri, cemiyet düğünleri, Hande Yener, Yıldız Tilbe, Tuğba Özay, Nev, Murat Dalkılıç, Berksan, Asena , tibet özer düğün, seda ocakoğlu tibet özer, tibet özerin eşi kim, kuşadası jade kulüp, tibet özer kimdir, kuşadası jade